Akbank Emeklilere Özel Kredi

Akbank Emeklilere Özel Kredi Kampanyası! Akbank’ın Emekli Kredisinde Müşterilerinde Aradığı Şartlar Nelerdir? Detaylar için…

0
286
Akbank Emeklilere Özel Kredi

Akbank birçok konuda kredi imkânı sağlamaktadır. Her türlü kredi ihtiyacınızı Akbank yardımı ile karşılayabileceksiniz. Özellikle dar gelirli vatandaşlara ve emeklilere büyük saygı gösteren Akbank artık onlara uygun şekilde kredi imkânı sağlamaktır. Emekliler ülkemizin çalışmış ve hizmet etmiş insanları olarak dar gelirli yaşamaya mahkûm edilmektedir. İhtiyaçlarını karşılayamama durumları olmaktadır. Ve istediklerini ertelemektedirler. Akbank ise bu duruların önüne geçmektedir

Akbank dar gelirli ailelere ve ister işçi emeklisi olsun ister SGK emeklisi olsun tüm emeklilere kredi vermektedir. Gelir seviyelerine göre de ödeme imkânı sağlamaktadır. Maaşlarını alınca ya da üç aylıklarını alınca ödeyebilme imkânı sunması Akbank emeklilere özel kredi kampanyasını oldukça revaçta kılmaktadır.

Akbank Emeklilere Özel Kredi

Akbank emeklilerin gelirine göre uygun faiz oranı ile vermiş olduğu krediyi 3 ile 36 ay vade imkânı sağlamaktadır. Emeklilerde rahat bir şekilde kredilerini ödeme imkânı elde etmektedir.

Akbank emeklilere özel kredi alan müşterilerine çeşitli imkânlar sunmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

  • Emekliler kredilerinin tamamını aynı günde ATM den çekebilecektir. Bu durumda da kredinizden herhangi para çekme kesintisi uygulanmayacaktır.
  • Emekli hesabı için yine herhangi bir işletim ücreti alınmaması da emeklilere sunulan imkânlardan biridir.
  • Emeklilerin gelirlerine göre ve ödeme şekline göre uygun faiz oranları belirlemektedir. Ve eğer daha önce kredi alıp ta düzenli ödeyen müşterilerinden de kefil istememektedir.
  • Maaşlarının tam 15 katına kadar kefilsiz kredi vermesi emeklileri mutlu edecek diğer bir etmendir.
  • Taksitlerini maaşın alım sıklığına göre ödeyebilmesi emekliler için başka bir avantajdır. Mesela 3 aylık alan emekliler taksitlerini 3 ay da bir ödeyebilecektir.

Akbank emeklilere özel kredi almak için birkaç değişik başvuru yöntemi vardır. Bunlar şu şekildedir:

  • Banka şubelerine giderek direkt başvuru yapabilirler. Banka bu başvurularda aylık gelirinizi belirleyerek size verebileceği krediyi belirleyecektir. Ve uygun ödeme koşullarını kararlaştırarak uygun faiz oranı ile başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır. Değerlendirme süreci sonunda sonuç size telefon yolu ile bildirecektir. Sizde giderek kredinizi alabilirsiniz.
  • ATM yolu ile başvuru yapabilirsiniz. Ön başvurunuz onaylandıktan sonra bankaya gelerek prosedürleri gerçekleştirerek kredinizi alabilirsiniz.
  • SMS yolu ile başvurabilirsiniz. Yine ön başvurunuzu yaptıktan sonra bankaya davet edileceksiniz. Daha sonra gerekli prosedürleri gerçekleştirerek kredinizi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here