Akbank Kredi Kartları

Akbank Kredi Kartı Seçenekleri ve Kredi Kartının Sağladığı Tüm Avantajlar Hakkında Detaylı Bilgi! Detaylar için…

0
282
Akbank Kredi Kartları

Akbank tarafından sunulan kredi kartı seçenekleri arasında yer alan Free Card, sizi avantajlı çıkaracak özellikler taşımaktadır. Akbank kredi kartı alternatiflerinden biri olan Free Card, Axess kredi kartlarının bütün avantajlarına sahiptir. Üstelik farklı talimat verebileceğiniz, tarife tercih ederek hem taksitli hem indirimli hem de bolca chip paralı alışverişlerinizi yapabileceğiniz bir kredi kartı olarak da tanımlanabilir. Peki, Free Card’ın talimatları ve hizmetleri nelerdir ya da ne gibi imkanlar sağlamaktadır. Avivasa Bireysel Emeklilik sistemlerine ödeme talimatınızı Akbank Free Card ile iletebilirsiniz. Emekliliğe Yatırım Planı kapsamında yer alan sözleşmeler için sunulan ödeme talimatları karşılığında da tam tamına 50 TL chip para kazanmanız mümkündür.

Akbank Kredi Kartları

Kredi, kira, sigorta ya da aidat gibi tüm ödemelerinizi havale ya da EFT ile Akbank Free Card kredi kartlarından gerçekleştirmeniz son derece kolaydır. Havale ya da EFT yapılan işlem tutarlarının %3 oranı işlem ücreti adı altında kredi kartınıza yansıtılacaktır. Akbank kredi kartı seçenekleri arasında bulunan Free Card’ınıza ücretsiz olarak ek kart da tanımlatabilirsiniz. Ayrıca bu ek kartın limitini de siz belirleyebilirsiniz. Free Card sahibi olmanız durumunda ekstra limit belirleme hakkınız da mevcut olacaktır. Elektrik, doğalgaz ve su gibi faturalarınızı Free Card’ınızla fatura başına yaklaşık 0,50 TL gibi bir işlem ücreti karşılığında ödeme talimatı iletebilirsiniz.

Ayrıca Akbank’ın sağladığı ‘elektronik ekstre’ özelliği aracılığı ile kağıt olarak 1,90 TL tutarında olan hesap özeti e-posta ile ücretsiz olarak elde edilebilir. 100 TL ve üzerindeki bütün harcamalarınızı istediğiniz zaman erteleyebilir, istediğiniz zaman da taksitli hale getirebilirsiniz. Akbank kredi kartından biri olan Free Card ile B tipi likit fon talimatı ileterek birikim yapmanız da mümkündür. Ayrıca SGK prim ödemelerinizi de yine Free Card ile yapabileceksiniz. 500 TL altında yer alan ödemelerden ortalama %1 oranı ve 500 TL üzeri ödemelerde de %1,25 oranında işlem ücreti uygulanmaktadır. Üstelik Free Card sahipleri, Akbank’a özel Sarı Hat’tan 7/24 faydalanabilecektir. Konuyla alakalı daha pek çok bilgiyi direkt olarak banka şubelerinden ya da müşteri hizmetlerinden de öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here