Akbank Vadesiz Hesabı

Vadesiz Hesap Nedir? Akbank Vadesiz Hesabı Avantajları Nelerdir? Akbank’ın Sunduğu Vadesiz Hesap Çeşitleri ve Detaylar için…

0
347
Akbank Vadesiz Hesabı

Yaşamınızı kolaylaştıracak bireysel bankacılık hizmetlerinden yararlanabilmek amacı ile Akbank vadesiz hesabı açtırabilir ve sağlanan avantajları kullanarak pratik kullanımlar elde edilebilir. Bu hesabın özelliklerine bakıldığında kredi kartı, artıpara, banka kartı, menkul ve yatırım hesabı başvurularını bu hesap üzerinden yapabilirsiniz. Ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatı verebilir ve aidat, kira, fatura ya da kredi kartlarınız için talimatlar vererek birçok alanda ödemeleri tek tek yapmak yerine tek bir hesap üzerinden ödeme yaparak ödemelerin dağılmasını sağlayabilirsiniz. ATM’lerden nakit çekme imkanı da bulunmakta ve 24 saat bu alanlardan nakit çekebilirsiniz. Alışverişlerinizde de büyük kolaylık sağlayan bu kart ile nakit taşıma derdine son verebilir ve ödemelerinizde çok pratik işlemler yapabilirsiniz.

Akbank Vadesiz Hesabı

Akbank banka kartınızda ATM’lerden günün her anında para çekebilir ya da fatura yatırabilirsiniz. Şubelerden şahsi olarak bir form ve bir imza ile işlemlerinizi yapabilirsiniz. Akbank telefon şubesinden bankaya ulaşarak EFT ya da havale gibi işlemleriniz içinde talimatlar verebilirsiniz. Akbank vadesiz hesabı ile döviz cinsinden birikimlerinizi değerlendirebilir ve kolay bir şekilde havale yapabilirsiniz. Bu hesap için dolar, Euro, Gbp, Chf, Jpy gibi pek çok para cinsi üzerinden yatırımlarınız değerlendirilebilir ve bu hesap üzerinden çok pratik bir şekilde EFT, havale işlemleri yapılabilir. Vadesiz döviz hesabına şubelere gidilmeden de ulaşılabiliyor. Akbank telefon şubesi ve Akbank direk online şubesi ile vadesiz döviz hesaplarınıza ulaşabilirsiniz.

Birikimlerinizi altın olarak değerlendirmek adına Akbank vadesiz hesabı seçenekleri içerisinde altın vadesiz hesapta açılabilir. Bu hesaba dolar, Euro, TL cinsinden gram altın fiyatları baz alınarak yatırımlar yapabilir ve 995/1000 saflık değerindeki 24 ayar altınlarınız çok daha güvenli bir şekilde muhafaza edilmektedir. Akbank müşterilerine şubelerden teslim almakta ve değerinde gram altın olarak vadesiz altın hesabı açmaktadır. Bu hesabınızdaki yatırımlarınız 100000 TL’ye ulaştığında ise gelir vergisi ödemeniz gerekecektir. Bu tutara kadar olan yatırımlarınız devlet güvencesi altında olacaktır. Otomatik talimat vererek düzenli olarak hesabınızı artırabilir ve bu alanda başka kişilerin hesaplarına havaleler yapabilirsiniz. Fiziki olarak altınlarınızı şubelerde bozdurmak istendiğinde lojistik ve sigorta masrafları da alınacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here