Banka Kredisi ile Beyaz Eşya Almak Mümkün mü?

Banka Kredisi ile Beyaz Eşya Almak Mümkün mü? Teknosa Kredisi Nasıl Alınır? Hangi Markalar Kredili İmkan Tanır? Detaylar için…

0
248
Banka Kredisi ile Beyaz Eşya Almak Mümkün mü?

Bazı bankalar kimi mağazalar için özel kredi fırsatları oluşturmuştur. Bunlardan ilki ING Bank bankasının Teknosa için oluşturmuş olduğu 2 bin liralık kredidir. Bu kredi sayesinde paranız olmasa bile bu tutardaki bir ürünü hemen alabilirsiniz. Ürünün karşılığını banka sizin adınıza mağazaya öder ve sizler de küçük bir faiz oranı karşılığında bu tutarı bankaya taksitler şeklinde ödersiniz. Özellikle cep telefonlarına taksitin kaldırılması bu krediyi daha da değerli kılmıştır. Sizler de bu gibi bir durumdaysanız bu krediden faydalanabilir ve işleminizi halledebilirsiniz.

Teknosa Kredisi Nasıl Alınır?

Teknosa mağazasından yapacağınız alışverişlerde dilerseniz ING Bank’tan kredi çekebilir ve alacağınız ürünün karşılığını bu şekilde ödeyebilirsiniz. Bu durum oldukça avantajlı olmakla beraber özellikle bazı telefon modellerini satın alırken son derece iyi olmaktadır. 2 bin liraya kadar çıkan bu kredi sayesinde rahat edebilirsiniz. Kredi başvurusu ise mağaza içinde kasada yapılmaktadır. Kredi çok hızlı bir şekilde sonuçlanır ve bunun sonucunda da para hemen mağazaya ödenir, sizler de ürünü alabilirsiniz. Bu aşamadan sonra sizler mağazaya değil bankaya borçlanırsınız. Eğer bankaya borçlanmak ve nakit paranızı kullanmak istemiyorsanız bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Bu sayede nakit paranız da harcanmamış olacaktır.

Kredi Kartına Taksit

Yaptığınız alışverişleri tek çekimde almak ve hemen ay sonunda ödemek istemiyorsanız yapmanız gereken şey taksitli olarak alışveriş yapmaktır. Taksitli olarak alışveriş yaparsanız ödemeniz gereken aylık tutar oldukça az olur ve bu konuda sorun yaşamazsınız. Eğer bu gibi durumlar için hangi kredi kartının daha avantajlı olduğunu öğrenmek istiyorsanız mağazalardaki taksit çizelgesine bakabilirsiniz. Genel olarak Bonus ve Maximum olan kartlar diğerlerine nazaran çok daha avantajlıdırlar. Sizler de bu kredi kartlarından birine sahipseniz tüm alışverişlerinizi sorunsuz olarak taksitli şekilde yapabilirsiniz. Satın aldığınız tutar istediğiniz kadar taksite bölünür ve bu sayede sizlere ödeme kolaylığı sağlanır. Eğer sizler de bu ödeme kolaylığından faydalanmak istiyorsanız hemen bir kredi kartı alabilirsiniz. Bu kredi kartları ile hem istediğiniz ürüne taksit yaptırabilir hem de puan kazanarak bu puanları harcayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here