Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar

Borç Transferi Kredisi Nedir? Ne İşe Yarar? Hangi Bankalar Borç Transferi Kredisi Veriyor? Detaylar için…

0
383
Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar

Farklı bankalardan çekilmiş, birikmiş ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarının ödenmesi ve takip edilmesi zorlaştığında, başka bir banka ile anlaşıp borç transferi kredisi olanaklarından faydalanılabilir. Borç transfer kredisi veren bankalar, sizin talep ettiğiniz borç transferi konusunda farklı yaklaşımlar gösterebilirler. Bu hizmetten yaralanmak için bankalarda yetkili kişilerle bizzat görüşmek çok daha iyi olabilir.

Aslında borç transferi kredisinin, diğer ihtiyaç kredilerinden pek bir farkı yoktur. Durumunuz ve şartlarınız yeni bir kredi çekmenize olanak sağlıyor ise, kredi çekmenize engel olacak bir durum yok ise, kendiniz bir kredi başvurusu yapıp borçlarınızı bu krediden aldığınız para ile ödeyebilirsiniz. Aynen borç transfer kredisi kullanmış gibi olursunuz. Borç transferinin ince bir farkı, bankaların bu kredi ile belirttiğiniz borçlarınızı ödediğinizden ve ödeyeceğinizden emin olmak istemesidir. Bazı bankalar parayı size vermek yerine EFT ile bu kredileri kendisi kapatmak isteyebilir.

Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar

Ziraat Bankası; borç ödeme kredisi adı ile diğer bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı ödeyebileceğiniz Borç Transfer Kredisi sağlamaktadır.

QNB Finansbank; borç transferi ile bankaya transfer edilebilecek ürünler: ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı.

OdeaBank; ihtiyaç kredisi seçenekleri arasında borç transferi için hazırlanan seçeneklerden biri olan Odeabank borç transferi kredi masrafı olmadan 60 aya kadar vade sunan faiz oranı %1,23 ‘te sabitlenmiş bir hizmettir.

Burgan Bank; 26 ay vadeye kadar %1,58 den başlayan faiz oranları ile bu hizmeti sunmaktadır.

Denizbank; ihtiyaç ürünleri kapsamında borç transfer kredisi hizmeti sunmaktadır. Kredi masrafı yoktur ve 36 aya kadar vade sunmaktadır. Kredi faiz oranları %1,34 ile %1,49 arasında, 50.000 TL üst limite kadar kredi sağlamaktadır.

Akbank; taksitli borç transferi adı altında Akbank kredi kartı kullanan müşterilerin, diğer bankalardaki borçlarını Akbank kredi kartına aktararak taksitlendirme hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet tam olarak bir kredi sağlama hizmeti değildir. Diğer bankalardaki borçları tek bir noktada toplamayı sağlamaktadır.

Vakıfbank; kredi kartı borç transferi hizmeti sunmaktadır.

Bütün bankalar zaman zaman bu hizmeti sunmaktadırlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here