Çalışmayanlara Kredi Veren Bankalar

Çalışmayanlara Kredi Veren Bankalar Var mı? Hangi Bankalar Çalışmayanlara Kredi Veriyor? Detaylar için…

0
275
Çalışmayanlara Kredi Veren Bankalar

Hangi Bankalar Çalışmayanlara Kredi Veriyor?

Gelir belgesi olmayan birçok vatandaş yine kredi alabilmek için emek sarf ediyorlar. Çalışmayanlara Kredi Veren Bankalar var deniliyor, Peki ya bu ne kadar mümkün?

Düzenli bir şekilde denetlemeleri yapılmamakta olan, geçici işlerde çalışmakta olan veya işsizlik çeken çeşitli vatandaşlar kredi alabilmek için banka başvuruları yapmaktadırlar. Bu durum da özellikle de ihtiyaç kredilerine yüksek oranlarda başvurularda meydana gelmektedir. Ev hanımları, öğrenciler ve yine işsizlik problemi yaşamakta olan çeşitli kişilere bankalar ihtiyaç kredisi başlığı altında gelir belgesiz kredileri veriyorlar.

Bankalar, borç ödemesi yapmamakta olan ve yine hali hazırda çekilen yeni kredisi olmayan ev hanımlarının kredi başvurularına da yüksek oranlarda olumlu yanıt vermekteler. Kredi kartı da olan ve düzenli bir biçimde ödemelerini yapmakta olan ev hanımları ihtiyaç kredileri alabilmekteler. Bir tek kredi karıt da değil daha öncelerden de kredi kartı çekerek de ödemelerini düzenli bir biçimde yapan vatandaşlara bir çeşit kredi hakkı tanınmaktadır. Çalışmayanlara Kredi Veren Bankalar kredi için başvuru konusunda yine sizi de bu konuda öne geçirecek bir çeşit bilgi daha da var yine bu bilgi de daha öncelerden kullanmış olduğunuz ve düzenli biçimde ödeme yapmış olduğunuz bankalara başvuru yaptığınız takdir de olumlu bir yanıt alma oranınız oldukça yüksek oranlara çıkıyor.

Garanti Bankası ve Kredi

Çalışmamakta olan, ev hanımı ve öğrencilere gelir belgesiz bir şekilde kredi vermekte olan bankalardan bir tanesi de yine garanti bankası olarak bilinmektedir. Bireysel ihtiyaç kredisi başlığı altında yine gelir belgeniz bulunmasa dahi herhangi bir çeşit garanti şubesine giderek başvurunuzu yapabilmeniz mümkündür.

TEB ve Kredi

TEB ise müşterilerine gelir belgesi olmadan kredi imkanları takdim ediyor fakat ihtiyaca yönelik bir biçimde gelirinizi belgelemeden veya yine kefil takdim etmeden TEB de ihtiyaç kredisi için başvurabilirsiniz. CEPTETEB uygulaması ile birlikte belge dahi göstermeden ve hızlı bir biçimde kredi başvurunuza direkt olarak sonuç alabilmeniz mümkündür. Yine Denizbank ve QNB Finansbank da müşterilerine gelir belgesiz bir biçimde kredi vermekte olan Çalışmayanlara Kredi Veren Bankalar’dan ve kredi veren banka çeşitlerindendir. Bu bankalara da başvurularınızı yapıp daha hızlı bir biçimde sonuç alabilmeniz mümkündür. İhtiyaç kredisi alınabilmesi amacı ile gelir belgesi sunmanıza dahi gerek yoktur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here