Denizbank Fastpay Nedir? Ne İşe Yarar?

Denizbank Fastpay Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Denizbank Fastpay Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır? Detaylar için…

0
257
Dijital Deniz Nedir? Nasıl Kullanılır?

Denizbank Fastpay Hizmeti Ne Demektir?

Bankalar, şubelerden sundukları hizmetlerin dışında, telefon bankacılığı, web bankacılığı ve en nihayetinde de cep telefonlarda uygulanabilen mobil bankacılık uygulaması da kullanılmaya başlanmıştır. Mobil bankacılık ismini verdiğimiz bu uygulamalara Denizbank’ta katılmış ve fastpay işlemini hizmete koymuştur.

Denizbank Fastpay Nasıl Kullanılır?

Fastpay işlemini, akıllı cep telefonlarına google play, app store, windows phone sitelerinden ücret vermeden indirilebilmektedir. Cep telefonlarına indirilen fastpay uygulamasını kullanabilmek için t.C numarasını ve oluşturacağınız 6 rakamlı şifre veya istediğiniz şekilde giriş kodu şeklinde uygulayabileceğiniz çizgir şifresini oluşturmanız icap etmektedir. Bu uygulamaların ardından cep telefonunuza gelen güvenlik kodunu girmeniz ile birlikte hizmeti kullanmaya başlanmaktadır.

Öyleyse, fastpay hizmeti ile neler gerçekleştirilebilir? Cep telefonuna para aktarma, Denizbank atm’lerinden kart olmadan para çekebilme, cep telefon faturalı hatlara Türk Lirası aktarma, otomatik ödeme emri, düzenli para yollama emri, sgk ödemeleri, kurumsal ve motorlu araçlar vergi ödemeleri, Denizbank anlaşmalı avmlerden alışveriş gerçekleştirebilme vb. İşlemler gerçekleştirilebilmektedir.

Denizbank Fastpay Para Çekme

Bu uygulama yalnızca Denizbank kullanıcıları ile kısıtlı olmayıp, Denizbank kullanıcısı olmayan şahıslarda faydalanabilmektedir. Gene bu hizmet yardımıyla Denizbank kullanıcı olsun ya da olmasın başkası adına bağlı cep telefona 7/24 saat ücret vermeden para yollanabilmektedir. Kullanıcı, kendisine yollanan bu paraları da Denizbank atm’lerinden gene ücret ödemeden çekebilmektedir.

Bu hizmet yardımıyla düzenli ödeme alanından istediğiniz bankaya ilişkin kredi kart numarasını ilave edebilir ve o kredileri kartların borçlarını yatırabilirsiniz. Düzenli ödemeler alanında günlük, haftalık, aylık diye belirleyeceğiniz vakit dilimine göre belirlediğiniz miktar kadar alakalı hesaba aktarma yapılmaktadır.

Denizbank, kendine ait olmayan bu kredi kartların ödenmesi işlemi bedelinde gene ücret istememektedir. Bu hizmet ile hesabınıza gönderilen paraları Denizbank yatırım hesaplarına yollayabilir, vadeli hesap oluşturabilirsiniz. Denizbak Fastpay para çekme yanında fastpay hizmeti yardımıyla bütün bankalara EFT uygulamayı gerçekleştirilebilmektedir. Denizbank atm’lerinden kartsız muamele menüsüne girerek fastpay hesabınıza para aktarabilirsiniz. Bu hizmet yardımıyla internetten gerçekleştireceğiniz alışverişlerde kart bilgileriniz olmadan gönül rahatlığıyla alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Fastpay hizmeti ile Denizbank kullanıcısından Denizbank kullanıcısına günlük en çok 19.990Türk Lirası para yollanırken Denizbank kullanıcısı olamayanlara en çok 1.990 Türk Lirası para transferi gerçekleştirilebilmektedir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here