Denizbank İhtiyaç Kredisi

Denizbank İhtiyaç Kredisi Şartları Nelerdir? İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Şartları Nelerdir? Detaylar için…

0
356
Denizbank İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi, diğer bir adıyla nakit kredisi bankalar tarafından ihtiyaçlarımız karşılamamız için belirli bir miktarı olan kredi türüdür. İhtiyaç kredileri müşterinin ihtiyaç türüne göre adını özelleştirebilirler yani örneğin ev kredisi, okul kredisi, evlilik kredisi, tatil kredisi, sağlık kredisi gibi birçok farklı ad ile kullanılabilir. Denizbank ihtiyaç kredisi diğer bankalara nazaran bu kredileri daha uygun fiyatta düşük faiz oranları ile sunar. Sabit faizlidir ve eşit veya esnek taksit imkânı sunar. Yani faizler değişmeli değil sabit kaldığı için planlarınız ona göre daha uygun çizilir ve uygulanır. Esnek taksit olma fırsatı da ödeme zamanınız açısından kolay olur ve daha yavaş daha düzenli ödeyebilir zorlanmadan borcunuzu bitirebilirsiniz. Başvuru yaptığınız zaman sizi günlerce ya da haftalarca bekletmez en az 1 gün içinde size dönüş yapar. Geri ödeme yapmaya başlayacağınız tarihi krediyi kullanmaya başladığınız 45 gün için de dilediğinizce karar verip ona göre tercih yapabilirsiniz.

Denizbank ihtiyaç kredisi alıp bu fırsatlardan yararlanabilmek için gerekli olan şeyler sadece, bireysel kredi başvurunuz, nüfus cüzdanınız ve fotokopi (kimlik yerine geçerli başka bir evrak olamaz dürücü belgesi pasaport gibi), ikametgâh ve son aya ait üstünüze bağlı resmi bir fatura (telefon, internet gibi) belgeler istenilir. Eğer kira geliri istenilmişse, tapu fotokopisi ve kira kontratı, faiz geliri istenilmişse de yatırım hesap dokümanı ve son olarak da gelir belgesi istenilmektedir.  Gelir belgesinde eğer maaşlı çalışıyorsanız maaş yazısı ya da maaş bordrosu, serbest çalışıyor iseniz de son 3 yılın vergi levhasını götürmeniz gerekmektedir.

Denizbank ihtiyaç kredisi hesaplamalarını Denizbank’ın resmi sitesinden hesaplayabilirsiniz. Eğer krediye başvuru yapmak istiyorsanız en alternatif yol bire bir en yakınınızdaki Denizbank şubelerinden birine gidip bilgi almanız ve başvuruyu orada gerçekleştirmeniz. Fakat dilerseniz bu başvuruyu internet üzerinde ya da telefon aracılığı ile de yapabilir, siz de koşullar uygun görüldüğü vakit ihtiyaç kredini çekersiniz.  Uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranları ile de zorlanmadan kolaylıkla ödemenizi bitirip ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here