Denizbank İşletme Kartı Nedir?

Denizbank İşletme Kartı Nedir? Denizbank İşletme Kartı Kullanıcılarına Ne Gibi Avantaj Sağlar? Tüm detaylar için…

0
698
Denizbank İşletme Kartı Nedir?

Denizbank İşletme Kartı Nedir?

Denizbank, son yıllarda ülkemizde çeşitli kredileri sunmaktadır. Değişik kredileri hep birlikte kullanma imkânı sunan Deniz Bank artık işletme sahipleri için yeni bir imkân sağlamıştır. Denizbank, işletme sahiplerinin nakit ihtiyaçlarını kolayca karşılamaları amacı ile işletme kredileri hizmetini sunmaktadır. Denizbank işletme kredisini artık banka şubelerine gitmeden ister telefon yolu ile isterseniz de ATM yolu ile başvuru yapabileceksiniz. Prosedür ve evrak işleriyle uğraşmadan anında başvurunuzu oluşturabilir ve istediğiniz zaman çekebilirsiniz.

Denizbank işletme kredilerini alan işletme sahiplerine kolaylık olması amacı ile artık çeşitli kredilerini bir kartta toplamaktadır. Birden fazla işlemi tek kart yardımıyla yapabilir ve evrak işleri ile uğraşmanızı engeller. Denizbank işletme kartı sayesinde sayesin de artık işletmeciler zaman kaybına uğramayacaktır.

Denizbank işletme kartı ayrıca kredi kartı niteliğinde olmaktadır. İşletme kartı sayesinde artık hiçbir kredi kartı ya da ATM kartı kullanmanıza gerek kalmayacaktır. Hem ATM kartı niteliğinde hem de kredi kartı niteliğinde olan Denizbank işletme kartı ile bütün işlemlerinizi halledebileceksiniz.

Taksitli ticari kredi kartı, sektör kartı, kredili mevzuat hesabı ve ticaret kredi kartını tek kartla birleştiren Denizbank bu uygulaması ile kullanıcılarına tek kartla bütün işlemlerini halledebilme imkânı sunmaktadır. Bütün bu kartları Denizbank işletme kartı adı altında birleştirmiştir.

Denizbank İşletme Kartı Kullanıcılarına Ne Gibi Avantaj Sağlar?

Öncelikle bütün işlemlerinizi tek kart ile yapabileceksiniz. Cüzdanınızda birbirinden farklı kart olmayacaktır. Hangi kartın ödemesi geldi, hangi kartta ne kadar limit kaldı ya da hangi kartın faizi ne idi? Gibi sorularla uğraşmayacaksınız. Kart işlemlerinizi tek karttan yaparak zaman tasarrufu sağlayacaksınız.

Yine akaryakıt alımlarınızı indirimli ve taksitli alabilme imkânınız olacaktır. Denizbank işletme kartı sahipleri artık işletme kartlarıyla indirimli akaryakıt alabilecektir. İster tek çekim isterseniz de taksitli çekim yapabilirsiniz. Taksitli çekimlerde de uygun oranlarda faiz imkânına sahip olacaksınız.

Gıda alışverişlerinde de taksit imkânı sağlamaktadır.100 TL ve üzeri gıda alışverişlerinizde 4 taksit imkânına sahip olacaksınız. Alışverişinizi rahatça yapabilir ödemelerinizi sonrasında taksitler halinde zorlanmadan ödeyebilirsiniz.

Kısa vadeli nakit ihtiyaçlarınızı tüm Denizbank ATM’lerin den çekebileceksiniz. Nakit ihtiyacınızı hiçbir işlemle uğraşmadan Bankomat kartından para çeker gibi Denizbank işletme kartınızdan çekebileceksiniz.

Ödemelerinizi aynı kredi kartında olduğu gibi otomatik ödeme yapabileceksiniz. Otomatik ödeme sayesinde zaman tasarrufu sağlayacak ve diğer işlerinizle ilgilenebileceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here