Denizbank Üretici Kart Anlaşmalı İşyerleri

Denizbank Üretici Kart Nedir? Denizbank Üretici Kart Anlaşmalı İşyerleri ve Tüm Detaylarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

0
1136
Denizbank Üretici Kart Anlaşmalı İşyerleri

Denizbank Üretici Kart Nedir?

Denizbank üretici kart anlaşmalı işyerleri gerek banka açısından gerekse üretici ve anlaşmalı işyerleri açısından birçok avantaj sağladığı söylenebilir. Duruma dâhil olan üretici de işyerleri de karlardan yüksek ölçüde yararlanabilmektedirler. Bu sayede iki tarafta mutlu olmakta ve çalışmalarına özverili biçimde devam etmektedirler. Bu işyerleri öncelikle üreticinin mazot için akaryakıt istasyonları, gübre-tohum ilaçları ve gerekli tarım ürünlerinin satılabildiği bayilere verilerek üreticinin üretim için yaptığı yatırımda avantaj sağlaması için seçilmektedir. Daha sonra üreticinin bireysel ihtiyaçlarını karşılayabileceği mağazalara da verilmektedir.

Denizbank Üretici Kart Anlaşmalı İşyerleri

Üreticilere sağladığı kolaylıklardan bazıları ise Denizbank üretici kart anlaşmalı işyerleri kapsamında yapılacak alışverişlerde 6 aya varan vade kolaylığı ve faiz uygulanmamasıdır. Üreticinin bu kolaylıklar sayesinde satın alacağı ürünleri uygun ödeme koşullarında ve faizsiz olduğu için aldığı fiyat çerçevesinde ödeyebilmesi çok büyük bir avantajdır.  Bu kampanya ile üretici uygun yollu mal sahibi olurken alışveriş yaparken harcamalarından korkmayacak ve anlaşmalı işyerleri ise sürümden gerekli miktarı kazanabilecektir. Örneğin bu bankanın yapmış olduğu bir kampanya sayesinde üye işyerlerinden üretici kart ile yapılacak her 50.000 TL alışveriş için Tataristan tatiline bir çekiliş bileti alma hakkı kazanmış olmaktadır. Bu ve benzeri kampanyalar sayesinde üye işyerleri de farklı kazançlar sağlayabilmektedir. Üye işyerleri bayiliklerinin artmasını sağlayan bu kampanyalar üreticiye de daha fazla imkân sunmuş olmaktadır. Üye işyerlerinin Denizbank POS makinelerinden vadeli ya da peşin işlem yapabilmesi; bu işlemleri eşit ödeme ya da esnek ödeme menüsünden yapabilmeleri onlara sağlanan avantajlardan diğerleridir. Üreticinin farkının da ortaya çıkmasını sağlayan bu sistem üreticiye güven ve ayrıcalık sağlamaktadır. Üreticinin bu anlaşmalı işyerlerinden daha uygun bir fiyatta yapabileceği alışveriş, üreticinin kar-zarar tablosuna da çok önemli pozitif bir katkı sağlayacaktır.

Anlaşmalı işyerleri ve üreticinin ortak kazancının olduğu böyle bir sistemde alışverişin artması, üretim-tüketim ilişkisinin dengede tutulmasıyla her alanda kazanç sağlanmaktadır. Ekonomide bundan olumlu etkilenmektedir. Anlaşmalı işyerleri ve üretici arasındaki bağ kampanyalar, indirimler, avantajlarla daha çok güçlendirilmeye çalışılmaktadır. Böylece kazanç daha yüksek, üretim daha çok, ilerleme daha hızlı ve istikrarlı ilerlemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here