Emeklilere Kredi Veren Bankalar!

Emeklilere Kredi Veren Bankalar! Emeklilere Kredi Veren Bankaların Avantajları Nelerdir? Detaylar İçin…

0
1179
Emeklilere Kredi Veren Bankalar!

Emekli olunca birçok kişi hayallerini gerçekleştirmek ister ama aldığı emekli maaşı ve emekli ikramiyesi buna yetmez. Bu nedenle emekliler bankaların sunduğu avantajlardan faydalanıp emekli kredisi çekmeyi tercih ederler.

Uygun faiz oranları ve emeklilik maaşına göre bir ödeme planı yapılıp kredi alınabilir. Üç ayda bir emekli maaşı alanlarda buna uygun ödeme periyotlu emekli kredisi alabilirler. Maaş alınan bankadan emekli kredisi çekildiği zaman banka ödeme günü geldiğinde kredi borcunu maaştan kendisi çekebilir. Pek çok banka bazı zamanlarda uygun faiz oranlarıyla kredi verme kampanyaları düzenlemektedirler bu kampanyalardan yararlanılabilir.

Emekliye kredi veren bankalar çeşitli kampanyalar düzenlemektedirler. Deniz bank; emeklilere özel faiz oranları sunmaktadır. 3 ayda 1 anapara ödemeli emekli kredisi vermektedir. Emekli maaşını ING Banka taşıyan emeklilere 2 çeyrek altın veren banka, 10.000 TL kredi alan emekliye de 3 çeyrek altın vermektedir. 3 ayda bir maaş alan emeklilere ev almak istediklerinde 3 ayda bir ödemeli Mortgage kredisi imkanı da sunulmaktadır.

İş Bankası da ayda bir taksit ödemeli ya da 3 ay da bir taksit ödemeli emekli kredisi imkanı sunmaktadır. Garanti Bankası 36 aya vadelerle ve özel faiz oranlarıyla maaş alma durumuna uygun olarak kredi vermektedir. TEB Bankası emeklilere uygun faiz oranlarıyla kredi vermektedir. Emekli maaşını Akbank’ a taşıyan emeklilere farklı faiz oranları ve ödeme imkanlarıyla kredi imkanı sunmaktadır. Emeklilikte hayallerini gerçekleştirmek isteyenler birçok bankanın verdiği emeklilik kredisiyle istediklerini rahatlıkla yapabilmektedirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here