Garanti Bankası Taşıt Kredisi

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir? Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuruda Hangi Belgeler İstenir? Detaylar için…

0
328
Garanti Bankası Taşıt Kredisi

Banka kredileri farklı ihtiyaçları olan bireyler için nakit desteği sağlamakta ve taksitle ödeme ikanı vererek ihtiyaçlarınızı anında elde edebilmenize olanak sağlamaktadır. Otomobil sahibi olmak isteyen bireyler için de Garanti Bankası Taşıt Kredisi avantajlı seçenekler arasında yer alıyor. Kefil gereksinimi olmadan 48 aya kadar uzatılabilen, onaylı araç kredisi alabilir ve aracınıza anında kavuşarak taksitlerini kullanırken küçük küçük ödersiniz. Genel olarak uygun faiz oranları sunulmakta ve bireylerin ihtiyaçlarına, bütçelerine en uygun ödeme planları oluşturulmaktadır. Teminat olarak satın alınan aracın ipoteği yeterlidir. Bunun yanında sıfır kilometre araçlar için kefil istenmemekte ve sadece şubeler gerekli görürse kefil isteyebilmektedir. İkinci el araçlarda ise 10 yaşa kadar olan araçlar için kredilendirme yapılmaktadır.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi

Genel olarak hem bireysel anlamda Garanti Bankası Taşıt Kredisi kullanmak isteyenler için, hem de kobilerin ihtiyaçları dâhilinde alınmak istenen araçlar için 50000 TL altındaki araçların yüzde 70 oranın kredi kullanma imkânı verilmektedir. Daha üzeri maliyetlerde ise yüzde 50 kredi kullanım imkânı sağlanmaktadır. Bu alanda aklınızdaki soruların cevaplanması için 444 OTOM hattını arayarak müşteri temsilcisinden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Bu kısımda almak istediğiniz aracın tutarını, kullanmak istediğiniz kredi ve vade tutarını da ilettiğinizde anında başvuru yapabilir, hatta görüşmeniz bitmeden kredi başvurunuzun neticesini öğrenebilirsiniz. Pek çok marka ile Garanti’nin anlaşması bulunmaktadır. Audi, BMW, Citroen, Fiat, Mazda, Opel, Peugeot, Renault gibi markalarla bankanın anlaşması vardır.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Bu alanda taşıt kredisi hesaplaması yaparken firma ya da şahıs için kullanım şeklinin belirlenmesi gereklidir. Hesaplamalara kasko fiyatı da dâhil edilebiliyor. Garanti Bankası Taşıt Kredisi için başvuru yapmak istediğiniz nüfus cüzdanı ile başvurular yapabilir, başvurunuzun kabul edilmesi halinde ise ücretli çalışanlardan bordro, emeklilerden emekli belgesi, şahıs şirketlerinden firma belgeleri, kira sahiplerinden kira belgeleri, faiz geliriniz varsa ya da çiftçi iseniz bu alanda belgeler istenecektir. Bunların yanında sıfır bir araç alıyorsanız aracın proforma faturasının alınması gereklidir. Sonrasında ise ikinci el araç alımında ise 10 yaşa kadar ancak geçerli olabilen araç ruhsatı gerekli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here