Halkbank Konut Kredisi

Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları, Başvuru Şartları! Halkbank Konut Kredisinde Müşterilerinde Hangi Şartları Arıyor? Detaylar için…

0
221
Halkbank Konut Kredisi

Kiracıların hayallerinde bir gün kendi evinde oturma hayali vardır. Aslında elinde biraz peşinatı olanlar için bu hayal çokta uzak olmamaktadır. Konut kredisi kullanarak kendi evinizin ücretini kira öder gibi aylara bölerek tamamlayabilirsiniz. Bu sayede kiracıya da ev sahibi olma yolu açılmaktadır. Bu alanda Halkbank konut kredisi uygun ödeme avantajlarına sahip seçenekler sunmaktadır. Konutun yüzde yetmiş beş oranında ekspertiz değeri kadar kredi kullanım hakkı bulunmaktadır. Yani 100 bin TL olan bir ev için 25 bin TL peşinat vererek 75 bin TL kredi kullanabilirsiniz. Halkbank cazip faiz oranları sunmakta ve 120 aya kadar uzan vade seçenekleri verilmektedir. Esnek ödeme planları da bulunmaktadır. Beş yıl vade kullanacaklar için 1,20 olan faiz oranı 120 ay vade kullanacaklar için 1,24 olmaktadır.

Halkbank Konut Kredisi

Halkbank müşterilerine avantajlı ödeme planları sunmaktadır. Bunlardan biri olan Dost konut kredisi tercih etmek isteyenler için farklı bankalarda kredi ödemeleri bulunan müşterilerin masrafsız olarak transferleri yapılmaktadır. Faiz oranı olarak ta cazip oranlar bulunmakta ve 60 aylık vade seçenekleri için 1,14 faiz oranı tercih edilmektedir. Bu özelliklerin yanında Halkbank konut kredisi içerisinde Bireysel destek kredisi de bulunmaktadır. Bu seçenekte ise üzerinize tapulu bir konut varsa teminat göstererek, yüksek tutarlı nakit ihtiyaçlarınız için uzun süreli avantajlı ödeme planlarına sahip kredi kullanabilirsiniz. Bu alanda kullanılabilecek en yüksek vade ise 36 ay olacaktır. Sadece hazır konut satın almak isteyen bireyler için değil kendi inşaatını yapanlara da Halkbank destek kredileri bulunmaktadır. İnşaatınıza destek kredisi ile inşaatınızı yaparken zorlanmadan evinizi tamamlamanız sağlanabilecektir. Bu alanda 60 ve 120 ay vade seçenekleri bulunmakta ve faiz oranı ise 1,29 olmaktadır.

Bütçelere özel vade ve faiz oranlarının bulunduğu evler için ise Halkbank konut kredisi başlığı altında canım evim konut kredisi tercih edilebilir. BU alanda 60, 120, 180 ay vade seçenekleri bulunmaktadır. 1,13 ile başlayan faiz oranları 1,15 ve 1,19 olarak diğer vade seçeneklerinde devam etmektedir. Ayrıca banka KKTC vatandaşları içinde özel kredi seçenekleri ve vade imkânları sunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here