Halkbank Kredi Kartı

Halkbank Kredi Kartı Seçenekleri ve Kredi Kartının Sağladığı Tüm Avantajlar Hakkında Detaylı Bilgi! Detaylar için…

0
329
Halkbank Kredi Kartı

Halkbank, kredi kartı pazarında mevcut olan etkinliğini artırmaya ilişkin yeni markası olan Paraf’ı, ‘Ayrıcalıklar bu Paraf’ta’ sloganı ile hizmete sunmuştur. Yepyeni Halkbank kredi kartı Paraf ile sektör genelinde ilklere imza atılmıştır. Halkbank, Paraf kart sahibi olan tüm müşterilerinden kart ücreti talep etmemektedir. Ayrıca daha önceden Mart 2013 tarihi sonuna kadar Paraf kart sahibi olan kişilerin ilk ekstrelerinde mevcut olan harcamaların yaklaşık %25 oranını da 100 TL’ye kadar Halkbank üstlenmişti. Paraf özellikli ürün grubu dahilinde Business, Platin, Gold ve Klasik kredi kartı seçeneklerinin yanı sıra seyahat harcamalarına ilişkin olarak tasarlanan Parafly ve tüm üniversite öğrencilerine özel olarak hazırlanan Parafree de yer almaktadır.

Halkbank Kredi Kartı

Paraf kart sahipleri kampanya günlerini de kendileri belirleyebilecektir. Halkbank, Paraf kart ile ülkemiz genelinde ilk defa kart sahiplerine ayın belli bir gününü kendileri için kampanya günü olarak tercih etmek ve bugün içerisinde ilave puan, taksit, indirim ce ödeme erteleme alternatiflerinden kendi istediklerini kullanabilme imkanı sunmaktadır. Halkbank kredi kartı seçeneklerinden en popüleri olan Paraf kart ile yapacağınız kira ödemelerinden de komisyon alınmamaktadır. Üniversite öğrencileri için özel olarak sunulan Parafree kart ise, kart sahiplerinin isteklerine göre üye iş yerlerinde mevcut olan sürpriz avantajlardan faydalanma imkanı sağlamaktadır.

Ülkemiz genelinde bir ilk olan, Cumartesi günleri bütün restoranlarda geçerli olan indirim uygulamalarından da Paraf Platin ve Paraf Gol kart sahipleri yararlanabilecektir. Cumartesi günleri herhangi bir ayrım olmadan restoranlarda yapılan bütün harcamalar için Paraf Platin karta %25 indirim, Paraf Gold karta %10 indirim uygulanmaktadır. Halkbank kredi kartı seçenekleri arasında bulunan Paraf Platin kart sahiplerine ilave olarak şehir içerisinde ücretsiz olarak kurye hizmeti de sunulmaktadır. Paraf kart sahibi olan kişiler, alışverişlerinden elde ettikleri puanlar bakımından da çok daha fazla ayrıcalığa sahip olmaktadır. Katlı puan uygulamaları doğrultusunda Paraf Platin, Gold ve Klasik kart sahipleri aylık harcamalarının yaklaşık 2 katına kadar puan kazanabilecektir. Kısacası Paraf kart sahibi olarak kendinizi ayrıcalıklı hissedebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here