Halkbank Vadesiz Hesabı

Halkbank Vadesiz Hesabı Avantajları Nelerdir? Bankanın Kaç Çeşit Vadesiz Hesabı Bulunuyor? Tüm Detaylar için…

0
269
Halkbank Vadesiz Hesabı

Günümüzde para ile ilgili pek çok işimizde bankalardan yardım almaktayız. Hem güvenlik açısından çok daha emniyetli olan birikimleriniz, hem de elinizin altında olmadığı için hemen harcanmayacak ve çok daha çabuk biriktireceksiniz. Bu alanda Halkbank vadesiz hesabı ile birikimlerinizi güvence altına alabilir ve ödemelerinizi bu hesap üzerinden yaparak çok daha pratik kullanımlar elde edebilirsiniz. Hesabınız üzerinden kart ödemelerinizi, faturalarınızı, havale ya da Eft işlemlerini ve düzenli olarak yaptığınız tüm ödemeleri yapabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı vermek için AB24 hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bankanızın sizin adına tüm ödemelerini takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Halkbank Vadesiz Hesabı

Vadesiz mevduat hesabınızı ulaşmakta çok kolay olacaktır. İnternet şubesinden, telefon bankacılığı olan Halkbank Diyalog hizmetlerinde de yararlanarak hesabınızla ilgili işlemler yapabilirsiniz. Bu hizmetlerden faydalanmak için mesai kavramı bulunmuyor. 7 gün 24 saat istediğiniz her an anında ulaşabileceksiniz. Özellikle alışverişlerinizde her yerde geçen Bank24 bankamatik kartınızla ödemeler yapabilir, bu sayede cüzdanınızda nakit taşımaya son verebilirsiniz. Halkbank vadesiz hesabınızda havale işlemleri yapmak için atm’leri, internet şubesini ya da telefon bankacılığını kullanarak işlemler yapabilirsiniz. TL hesabının yanında vadesiz YP hesabı da bulunmaktadır. Bu hesap başlığı altında döviz birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. Dövizlerinizin bulunduğu yatırım hesabınıza para aktarabilir ve EuroBOnd işlemlerinizi anında gerçekleştirebileceksiniz. Hem internet şubesi içerisinde hem de telefon bankacılığını kullanarak döviz hesabınızı kontrol edebilirsiniz.

Vadesiz hesaplar içerisinde altın mevduat hesabı da bulunmaktadır. Halkbank vadesiz hesabı içerisinde altın hesabı için birikimlerinizi gram altın değerinden yatırabilirsiniz. Yastık altındaki altınlarınız için en güvenli hesap vadesiz altın mevduat hesabı olacaktır. Bu hesapta 1 gramdan az olmamak kaydı ile hesap açabilir ve en az 0,995 saflık derecesinde değerlendirilebilir. Altın hesabında fiziki olarak alım ve satım yapılmaz. Bu nedenle altınlarınızı değerlendirmek için bozdurmalı ve döviz ya da TL cinsinden kazanımlarınızı altın hesabınıza yatırmalısınız. TL cinsinden yapılabilecek altın alım ve satımları Euro, dolar olarak ta yapılabilir. Bu hesabın avantajı paranızın değerinin düşmemesini ve birikim olarak daha fazla kazanım elde etme imkanınız olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here