Hangi Bankalar Ameliyat Kredisi Veriyor?

Hangi Bankalar Ameliyat Kredisi Veriyor? Ameliyat Kredisi için Anlaşmalı Bankalar Hangileridir? Tüm detaylar için…

0
322
Hangi Bankalar Ameliyat Kredisi Veriyor?

Bankaların yine müşterilerine göre nakit temini yapabilmelerine olanak tanıdıkları içeriklerinde taşıt, sağlık, evlilik, ev, tatil gibi birçok kredi biçimi vardır. Bunlar genel ihtiyaç kredileridir. Farklı bir adı ile de tüketici kredisi olarak bilinen ihtiyaç kredisi oldukça düşük tutarlı ve yine yüksek tutarlı krediler olarak da biliniyor. Düşük olanlar için ipotek gerekmemekteyken 30.000 TL aşmakta olan kediler içerisinde şahsın üstüne olan ev, arsa gibi yerlere ipotek koyarak bu krediden alabiliyorlar. Son dönemlerde de çeşitli bankalar ihtiyaç kredilerinden ayrı oluşturmuş oldukları yine sağlık kredilerinde de ameliyat gibi giderlerinizi karşımaya yönelik olarak çeşitli faiz seçenekleri ihtiyaç kredisi olan kredi tiplerinden çok da farklı olmayan oldukça yeni uygulamalar yapıyorlar. Bunların arasında da Denizbank, yapı kredi, iş bankası gibi garanti bankası gibi bankalar gelmektedir. Yine büyük işlem hacmine sahip olan bazı bankalar da sağlık kredisi altında çeşitli paket uygulamalar sunuyorlar.

Düşük Krediler Akıllı Seçimdir

Düşük miktar çekilmekte olan krediler her zaman akıllı seçimdir. Bununla beraber kısa dönemde özellikle de sağlık ile ilgili bir problem yaşandığında ödeme yapılıp borcun aniden kapatılabilmesi sağlanmaktadır. Ameliyat türevleri açısında yer alan estetik ameliyatlarında da devlet tarafınca karşılanmadığından dolayı kredi kullanımı akla gelenler arasında yer alıyor. Estetik ameliyat uygulamalarında da yine şirket, danışman, hata, banka arasında ilişkiler kurulup şirket hastaya istediği doktor veya hastanede ameliyat olabilme şansı sunmaktadır.

Ameliyat Kredisi için Anlaşmalı Bankalar

Anlaşmış oldukları bankalara da müşterilerini yönlendirip kredi kullanım imkanını takdim etmekteler. İng bank eski adı ile de oyakbank olarak biliniyor ve bu uygulama da bulunan bankalardan bir tanesidir. Yine bunda ister ihtiyaç kredisi altında olsun ister de sağlık kredisi olsun dilediğini tercih edebiliyor. Yine bankanın kredi faiz oranları ve kredi dosya masraflarına da bakmanız önem arz ediyor. Sağlık kredisi vermekte olan bankaların arasında da çeşitli araştırmalar yapıyorken düşük seviyelerde komisyon ve masraf ücretleri oldukça az olanlar da araştırılarak tercih edilmelidir. Yine sağlık kredisi veren bankaları saymak gerekirse iş bankası, garanti bankası ve deniz bank sağlık kredisi veren başlıca bankalardandır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here