HSBC Bireysel Kredileri

HSBC Bireysel Kredileri! Bankanın Hangi Kredi Türleri Var? Krediler Arasındaki Farklar Neler? Detaylar için…

0
258
HSBC Bireysel Kredileri

Müşterileri için her gün fazlası ile çalışan ve son zamanlarda yenilen HSBC Bankası yaptığı imkânlar ile de kendi adından sıkça söz ettirmeye başlamaktadır. Birbirinden farklı imkânları ve özellikleri ile her keseye ait kart ve krediler yer almaktadır. Müşterilerini memnun etmenin yanı kendi adını da en üst seviyelere çıkaran bankada her geçen gün faiz oranları değişmekte ve müşterilerine daha uygun seçenekler ile kredi imkânları sunmaktadır. Müşterilerinin yanı sıra çalışanlarını da düşünen bankada, herkes ayrı bir öneme sahip olmaktadır. Öğrenciden ev hanımına, devlet çalışanından özel sektör çalışanına kadar HSBC bireysel kredileri son derece rahat ve kolay ödeme planı hazırlanmaktadır.

HSBC Bireysel Kredileri

HSBC bankasında 3 çeşit bireysel kredi türü olmakta ve kredilerin tamamı müşteri memnuniyeti odaklı olarak düzenlenmektedir.

  • HSBC İhtiyaç Kredisi: Kişilerin eğitiminden evliliğine, tatil planından alışveriş ihtiyaçlarına kadar her türlü ihtiyaç için ayarlanmaktadır. Düşük faiz oranları ve kolay bir şekilde ödeme planı ile müşterilerini memnun etmektedir. Son zamanlarda pek çok kişinin tercih ettiği ihtiyaç kredisi, pek çok kişinin sorunlarına çözüm olmaktadır.
  • HSBC Mortgage Kredisi: İhtiyaç kredisinin bir başka çeşidi olup, kişilerin rahat bir şekilde ev sahibi olmaları için hazırlanmaktadır. Minimum vade oranı 36 ay olurken, maksimum vade 120 ay olmaktadır. Kişilerin yeni yapılmış binalardan olan dairelerden alımı ya da daha eski bir daire alımında farklı seçenekler yer almaktadır. Yeni bir binadan ev alırken kredi miktarı farklı olurken, eski bir binadan alım farklı olmaktadır. Satın alınacak evin uzman incelemesi değerine göre konut kredisi verilmektedir. Ayrıca ödemelerde erken ödeme ya da ara ödeme gibi kişileri rahatlatacak farklı seçenekler yer almaktadır. Kredi çekilirken banka tarafından uygulanan kredi sigortası ile de kişiler kendi sağlık durumlarını kontrol ettirebilmektedirler.
  • HSBC Taşıt KredisiHSBC bireysel kredilerinden sonuncusu olup, sıfır ya da 2. el taşıt alımlarında minimum vade 24 ay, maksimum vade 48 ay olarak belirtilmektedir. Mortgage kredisinde olduğu gibi taşıt kredilerinde de erken ödeme ya da ara ödeme gibi imkânlar yer almaktadır. Taşıt kredilerinde kefil olmamakta ancak taşıt rehni talimatı verilmesi gerekmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here