HSBC Emeklilere Özel Kredi

HSBC Emeklilere Özel Kredi Kampanyası! HSBC’nin Emekli Kredisinde Müşterilerinde Aradığı Şartlar Nelerdir? Detaylar için...

0
259
HSBC Emeklilere Özel Kredi

HSBC bankasının diğer bankalardan ayrılan en önemli özelliklerinden biri de yaptığı projelerde, projeleri uygulayışında ve aldığı kararlarda tek bir kesim için değil, ortak faydaları detaylı araştırmalar sonucu bulup değerlendirip tek bir projeden herkesin yararlanmasını sağlamak istemesi ve bunu hedeflemesidir. Uyguladığı kredi, kredi ödemeleri ve faiz oranları konusunda da bu politikayı savunan HSBC, çoğu kesim tarafından HSBC emeklilere özel kredi olarak görülen ihtiyaç ve benzeri kredileri aslında herkesim vatandaşa ortak koşul ve şartlarda sunmaktadır.

HSBC Emeklilere Özel Kredi

Yazının başında da belirtilen ve HSBC emeklilere özel kredi kapsamında görülen çoğu kredi çeşitlerine aslında her kesimden her çalışma türünden ihtiyaç sahibi vatandaş sahip olabilmektedir. Alınan maaş, ikramiye, kısacası maddi rahatlık anlamında en alt seviyede gösterebileceğimiz emekliler olmakla birlikte HSBC’nin kredi projelerinde ortaya koymuş olduğu ödeme vade seçenekleri kredi limitleri ve bu kredilere uygulanan faiz oranları göze alındığında aslında emekliye özel gözüken bu krediler her kesim vatandaşa verilebilmektedir.

İşte HSBC’nin farkı burada ortaya çıkmaktadır. Kredi limitlerini ve ödeme seçeneklerini özellikle de faiz oranlarını belirlerken HSBC bankası yetkilileri, sadece tek bir gelir tablosu grubunun maddiyatına göre bir karar vermektense her türlü tabloları araştırıp en ince detaylarıyla inceleyip bu alanlarda ortak bir karar vererek öyle bir projeye adım atmaktadır. Bunu yapmasında ki ana amaçlarından birisi sınıf ayrımı diye nitelendirilebilen bu kavramı ortadan kaldırarak tek bir projenin neredeyse tüm insanları kapsamasını sağlayarak herkese en uygun gelebilecek standardı yakalayabilmektir. Yaptığı çalışmalarda ki aldığı kararlar ve bilgiler göz önünde bulundurulduğunda aslında HSBC bunu başarmış sayılmaktadır. Bunun en önemli ispatlarından biri özellikle kredi söz konusu olduğunda çıkan her projede her çalışma grubu insanından gelen taleplerin artmasıdır. Buda projelere vatandaş tarafından verilen ilgiyle bağdaştırılabilir.

Sağlanan bu ortaklık ve güven ortamında çoğu kesim vatandaşın kredi konusunda ortak tercihi olan HSBC, ödeme ve başvuru kolaylıkları, paraya hızlı ulaşım ve güvenlik konusunda vatandaşın güvenini alarak tek projede pek çok insana hitap edebilmiş nadir bankalardan biri olarak sayılmaktadır. Bu tek özelliği bile diğer bankalardan ayrılmasındaki önemli etkenlerden biridir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here