HSBC Taşıt Kredisi

HSBC Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir? Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuruda Hangi Belgeler İstenir? Detaylar için…

0
268
HSBC Taşıt Kredisi

HSBC 1999 yılında kurulmuş olup, Genel Merkezi Londra’dadır. Kurulduğu günden bu yana her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler veren HSBC, hem banka şubeleri, hem internet bankacılığı, hem de telefon bankacılığı ile hizmetlerini sürdürmektedir. Ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmasının yanı sıra, insanları da hayallerine kavuşturan HSBC Taşıt kredisi imkânları ile müşterilerinden tam not almaktadır. Bildiğiniz gibi ülkemizde pek çok banka hizmet vermektedir. Ancak, HSBC tüketici tarafından en çok tercih edilen bankalar arasında yer alıyor. Bunun nedeni ise, müşterilerine sunduğu kredi kolaylıklarıdır. Malumunuz tüketici, en uygun vade ve faiz seçeneğini sunan banka ile çalışmayı her zaman mantıklı bulmuştur. İşte, HSBC müşterilerine verdiği kaliteli hizmet ile memnuniyeti sağlamaktadır.

HSBC Taşıt Kredisi

HSBC taşıt kredisi almak isteyen müşterilerine çoğu zaman kampanyalar dahilinde imkan sunmaktadır. Hayalindeki arabaya sahip olmak isteyenler, ya da elindeki arabayı satarak daha iyi bir araba almak isteyenler HSBC taşıt kredisi alarak hayallerine kavuşabilirler. İster 0 km, ister 2. El arabaya kefilsiz olarak sahip olmanız mümkün. Üstelik 48 aya varan vade imkânı ve uygun faiz oranları ile HSBC taşıt kredisi alabilirsiniz.

Eğer sıfır km bir araç almak istiyorsanız 50 Bin TL ve üzerindeki araçlar için arabanın değerinin %70’ini kredi olarak alabilirsiniz. Eğer taşıtım 2. El olsun diyorsanız belirlenen kasko değerinin %70’i kredi olarak verilmektedir. Üstelik HSBC Taşıt kredisi aldığınızda ister 48 ay vade, isterseniz 5 ay vade ile alsanız dahi faiz oranları değişkenlik göstermemektedir. Faiz oranları sabit olup, her zaman yüzde 1,44’dür. Eğer taşıt kredisi almak istiyorsanız HSBC’nin siz tüketicilere sunduğu bu kolaylıktan hemen faydalanabilirsiniz.

Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

HSBC taşıt kredisi başvurusu için yapmanız gereken ise çok basit. İster banka şubesine giderek şahsen başvuru yapabilir, isterseniz 7/24 HSBC internet Şubesi’nden hem güvenli, hem de daha hızlı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, HSBC Telefon bankacılığı aracılığı ile de taşıt kredisi başvurusu yapmanız mümkün. Hangi yolu seçerseniz seçin, HSBC ile hayallerinizdeki arabaya bir an önce kavuşun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here