HSBC Vadesiz Hesabı

HSBC Vadesiz Hesabı Avantajları Nelerdir? HSBC’nin Sunduğu Vadesiz Hesap Çeşitleri ve Detaylar için…

0
241
HSBC Vadesiz Hesabı

Döviz ya da TL olarak herhangi bir vadeye bağlı kalmadan açılabilen bir mevduat hesabı olan HSBC Vadesiz Hesabı içerisinde vadesiz döviz tevdiat hesabı da bulunmaktadır. Bu hesapta da TL’ye dönüşmesi mümkün tüm yabancı paralar üzerinden birikimler yapmak mümkün olacaktır. Bu hesapların en kullanışlı olduğu durumlar otomatik ödeme talimatı vererek bireysel bankacılık işlemlerinin çok pratik bir şekilde halledilmesidir. Bu pratiklik için hesabınızda otomatik ödeme talimatı, hizmetinin tanımlı olması yeterlidir. Çek ödemelerinizde, kredi kartı hatta bireysel kredi taksitlerinde veya Havale ve EFT ihtiyaçlarınızda vadesiz hesaplarınızı kullanabilirsiniz. Bazı ödemeleri dolar ya da Euro cinsinden yapıyor olabilirsiniz. Bunun içinde vadesiz döviz tevdiat hesabınız üzerinden düzenli ödeme talimatı vermeniz yeterli olacaktır.

HSBC Vadesiz Hesabı

Bu hesabınızı ATM’lerde kullanabilmek adına HSCB Banka kartınız ile günün her saatinde kolayca işlem yapabilir ve tüm ATM’lerden hesabınız ile ilgili işlemler yapabilir ve şubeye gitmeye gerek kalmadan işlemlerinizi anında tamamlayabilirsiniz. HSBC Vadesiz Hesabı için kimlik belgesi, ikametgâh, 3 aydan daha eski olmamak şartı ile adınıza kayıtlı faturalar başvuru için yeterli olacaktır. Faturalar bankanın hesap işletim ücreti almaması içindir. Vadesiz hesap açtıktan sonra paranızın değerini koruması için altın hesapta açabilirsiniz. Gram bazında yatırımlar yaparak alış ya da satış işlemleri yapabilirsiniz. Altın hesabı ayrıca vadeli hesapta da değerlendirilebilir. Ancak vadesiz hesabında birikim yapmak isteyenler için vadesiz altın hesabı, hem kaybolma ve hem çalıntılar için oldukça avantajlı bir emniyet olabilir hem de altınlarınızın düşük ayar riski olmadan yatırıma dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

Vadesiz TL, Euro, USD gibi hesaplarınız üzerinden altın alışı ya da satışı ile altın hesabınızda birikimler yapabilirsiniz. HSBC Vadesiz Hesabı içerisinde altın hesabı açmak için 0,01 gram ve katları şeklinde yatırımlar yapılmalıdır. Şubelerden işlem yapabileceğiniz gibi ATM ve Telefon bankacılığı ile de işlemler yapabilir ve en yüksek günlük limit 3000 gram olmaktadır. Şubelerden yapılan işlemlerde ise üst sınır bulunmayacaktır. Açılış yapmak için internet şubesini de kullanabilir ya da telefon bankacılığı ile talimatlar vererek ta altın hesabınızın açılışını yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here