İhtiyaçlarınız İçin Avantajlı Seçenekler!

İhtiyaçlarınız İçin Avantajlı Seçenekler! En Uygun Kredi Faiz Oranları Nasıl Öğrenebiliriz? Detaylar İçin…

0
1397
İhtiyaçlarınız İçin Avantajlı Seçenekler!

İhtiyaçlarınız İçin Avantajlı Seçenekler!

Bireyler yaşamlarının her alanında farklı ihtiyaçlar içinde olabilmekte ve kısıtlı bütçeler bu konuda en büyük engel olarak karşılarına dikilmektedir. Hiç hesapta yokken karşımıza çıkan sağlık giderleri, düğün masrafları, ev-araba ihtiyaçları, işyerinizi kurmak-büyütmek için gereken bütçe aralıkları için kullanımlara özel, bankalar tarafından kredi imkânları sunulmaktadır.

En uygun kredi faiz oranları hakkında bilgi almak için araştırmalar yapılmalıdır. Kullanılacak kredi için en uygun faiz oranları en az borçlanma ile bütçenizde destek oluşturacaktır. Özellikle son dönemlerde bankaların dosya işletim masrafı adı altında aldıkları ücretleri kaldıran yönetmeliklerle her alanda farklı kampanyalar oluşmaya başlamıştır.

Kredi Faiz Oranları!

İhtiyaç kredisi alanında 0,93 faiz oranı bulunmakta, kefil ve teminat istemeyen banka yüzde beş tahsis ücreti ve hayat sigortası primi ödenecek miktara eklediği ek masraflar olacaktır. 0,87 faiz oranı ile konut kredisi alanında avantajlı seçenek yapı kredi olmaktadır. Taşıt kredisi alanında ise yüzde 1 faiz oranı ile Vakıfbank tercihler arasındaki en uygun seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Güncel olayları sürekli takip edebilmelidir. Kredi faizleri alanında yükseliş veya inişlerinde oldukça etkili olacak güncel olaylar arasında dolar ve faizdeki yükseliş, borsanın bir yıllık hesabını altı ayda kapatması gibi haberler de bulunmaktadır. Kredi kullanımlarınızda özellikle faiz oranlarını iyi takip etmeli, düşüşe geçtiğinde kullandığınız krediyi bankanıza gidip dilekçe verip yapılandırarak borcunuzun miktarını daha da düşürebileceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here