ING Bank Taşıt Kredisi

ING Bank Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir? Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuruda Hangi Belgeler İstenir? Detaylar için…

0
250
ING Bank Taşıt Kredisi

Günümüzde artık pek çok ihtiyacımız için banka kredileri kullanmaya başladık ve nakte her sıkıştığımızda taksitli ödeme imkânları ile önemli kolaylıklar sunmaları açısından da genel olarak tercih edilmektedir. Bu alanda ING Bank Taşıt Kredisi ile esnek ödeme şartlarına sahip olabilirsiniz.

ING Bank Taşıt Kredisi

Kefilsiz taşıt kredisi veren ING Bank, sıfır kilometre araçlar için 1,04’ten başlayan faiz oranları da sunmaktadır. Kredi başvurularına onay süreci oldukça hızlı olmakta ve yeni taşıt kredisi seçeneğinde taksit tutarlarını ve tarihlerini bütçenize göre de siz belirleyebilirsiniz. Geri ödemelerde ise anında başlayabileceğiniz taksitlere üç ay ertelemeli olarak ta başlayabilirsiniz. Aracınız için kaskoyu da banka aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

Bu kredi çeşidi sıfır kilometre araçlar için geçerlidir. Vade aralığı ise 48 aya kadar çıkabilmektedir. Faiz oranı ise 6 aya kadar 1,04 olurken 9. Aydan sonrasında ise 1,44 olarak işlem görecektir. Kredi tahsis ücreti kredi tutarınızın 0,5’i kadar olacaktır. Eşit taksit aralıkları ile alabileceğiniz kredinizi üç ay ertelemeli olarak ta başlatabilirsiniz. Ferdi kaza sigortası hatta hayat sigortası gibi zorunluluklar bulunmamaktadır. Teminat olarak sadece satın alacağınız aracın ipotek edilmesi yeterlidir. Kefil gerektirmeden çekebileceğiniz ING Bank Taşıt Kredisi için Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Volkswagen gibi markalarla anlaşmalı olarak daha özel vadeler ve fiyatlarda sunulabilir.

Sıfır araç seçimlerinin yanında ikinci el taşıt kredisi de kullanabilirsiniz. 8 yaşına kadar olan ikinci el araçlarda uygun vade avantajları ve faiz oranları sunulmaktadır. Faiz oranlarında 6 aylık vade seçimlerinde 0,99 olan faiz oranı, 48 aya kadar uzandığında 1,44 olacaktır. Bu başlık altında da kredinize üç ay ertelemeli olarak başlayabilirsiniz. Satın alacağınız aracı rehin göstererek ING Bank Taşıt Kredisi ile istediğiniz oranlarda kredi çekebilirsiniz. Maliyet tablosu içerisinde kredi tahsis ücreti 20000 TL için hesaplandığında 100 TL olacaktır. Aylık taksitler 584 TL’ye gelecektir.  Kefil genel olarak istenmemekte, ancak bazı durumlarda şubeler kefil isteyebilir. Bunların dışında sıfır araçlarda olduğu gibi kaskoyu yine banka yapmakta ve aracınıza çok daha kolay bir şekilde sahip olabilmektesiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here