ING Bank Vadeli Hesabı

ING Bank Vadeli Hesabı Minimum Kaç TL’den Açılır? En Kısa ve En Uzun Vade Süresi Ne Kadar? Detaylar için…

0
278
ING Bank Vadeli Hesabı

INB Bank ile kazancınıza kazanç katmak ister misiniz? INB Bank vadeli hesabı sayesinde artık paranız katlanıyor. INB Bank internet Bankacılığı ya da Telefon Bankacılığı ile açacağınız TL hesabınız sayesinde vadenizin günü geldiğinde hesabınız otomatik olarak avantajlı faiz oranı ile yenilenmektedir. Eğer birikmiş paranız varsa ve paramı nasıl değerlendirmeliyim diye düşünüyorsanız INB Bank size bu konuda yardımcı olacaktır. Bankacılık sektörünün en güçlü isimlerinden biri olan INB Bank, sunduğu hizmetler ile müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Başarıyı yakalamak için her zaman özü sözü bir olmayı tercih eden INB Bank, verdiği kaliteli hizmetler ile sözünün arkasında durmakta ve müşterilerinden tam not almaktadır. 2008 yılından bu yana ülkemizde Bireysel ve Kurumsal olarak hizmet vermeye başlayan INB Bank, şuanda 40’tan fazla ülkede 60 Bine yakın çalışanı ile faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

ING Bankası Vadeli Hesabı

INB Bank her zaman kendini yenileyerek daha kolay ve daha hızlı hizmet vermeyi amaçlamış ve bunu başarmıştır. Banka şubelerinin yanı sıra internet Bankacılığı ve Telefon Bankacılığı ile de müşterilerinin ihtiyaçlarını anında karşılayan INB Bank, beklentilerin üstünde performans sağlayarak adından sıkça söz ettirmektedir. Öyle ki; vadeli hesap açtırmak isteyenler için de uygun vade ve uygun faiz oranları ile imkân tanıyan INB Bank vadeli hesabı ile sizde kazanmaya başlayabilirsiniz. Birikimlerinizi en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız ING Bank doğru seçim olacaktır.

Çeşitli vade seçenekleri ile ister TL, ister döviz cinsinden vadeli hesabınızı açabilirsiniz. Üstelik eğer ihtiyacınız olursa aynı vade içerisinde 2 defayı geçmemek üzere vadeli mevduat bakiyenizin %20’si kadar nakit para çekebilirsiniz. Kalan bakiyeniz ise faiz işlemeye devam edecektir. Eğer INB Bank’tan vadeli hesap açtıracaksanız en az 5 Bin TL, 2 Bin USD ve 2 Bin Euro limitlerinde açtırabilirsiniz. Ayrıca, eğer hesabınızı şubeden açtırdıysanız hesabınızı daha sonra e-hesaba dönüştürebilirsiniz. INB Bank vadeli hesabı açtırmak için ister banka şubesine gidebilir, isterseniz INB Bank internet şubesi başvuru menüsünden, isterseniz de 0850 222 06 00 Telefon Bankacılığından açtırmanız mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here