Maaş Anlaşmalı Ve Kamu Çalışanlarına Özel Yeni Yıl Kredisi!

Maaş Anlaşmalı Ve Kamu Çalışanlarına Özel Yeni Yıl Kredisi! Yeni Yıla Girerken Bu Ne Düğünü Diyebilirsiniz? Detaylar İçin…

0
1393
Maaş Anlaşmalı Ve Kamu Çalışanlarına Özel Yeni Yıl Kredisi!

Maaş Anlaşmalı Ve Kamu Çalışanlarına Özel Yeni Yıl Kredisi!

2019 için hazırlanmış ve tablolarla sunulmuş uygun ödeme planlarıyla, maaşınızı aldığınız banka aracılığıyla ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam edebilirsiniz. Üç bin Türk lirasını dokuz ay vade ile alıp, belirli taksitlerle ödeyip, Mekong nehir turu, Vietnam gezisi ve Kamboçya çayı içmek dâhil bir seyahatle gönlünüzü sevindirebilirsiniz. İlle de dokuz ay olmak zorunda değil, farklı bankaların, farklı ödeme planları var. İşinizin karşılığında gelirinizi size tam ödeyen bankaların açıkladığı gibi, maaş anlaşmalı ve kamu çalışanlarına özel yeni yıl kredisi, elli bin Türk lirasına kadar çeşitli miktarları, otuz altı ay vadeyle sizlere sunuyor.

Tarihi mekânlardan birinde düğün mü yapacaksınız, mesela Beylerbeyi Sarayı has bahçe aşağı yukarı bu civarlarda tutacaktır. Ödeme planı bir ay sonra işlemeye başlar ve emekliler de yararlanabilir ancak yaşınıza bağlı olarak fiyatlandırmalar değişkenlik gösterecektir. Belki Dolmabahçe Sarayı has bahçe daha uygun diyeceksiniz ya da Küçüksu Kasrı ama bankanız aynı olacak, planlar aynı kalacak.

Yeni Yıla Girerken Bu Ne Düğünü Diyebilirsiniz?

Yeni yıla girerken bu ne düğünü diyebilirsiniz? Yılbaşında çekmek istediğiniz tutarlar, parayı ne için kullanacağınızla alakalı olarak yılın geri kalanında herhangi bir bankadan çekmekten daha hesaplı olabilir. İnsan kendi bankasına borçlanmayı tercih etse de, mobilyacısına borçlanmak istemeyecektir. Uzun zamandır boşta bekleyen arsanıza hazır ahşap evlerden birini almayı düşündünüz mü? Hayır, diyorsunuz çünkü gerçekçi düşünmekten yanasınız. Bazıları kendi birikimlerini gözden geçirip, hesaplarını yaptı ve evi kurdu bile. Düşüncelerinizde özgür olun, maaş anlaşmalı ve kamu çalışanlarına özel yeni yıl kredisi, küçücük evin gözümüze stadyum gibi görünmesinden de iyi, hiç hesapta olmayan bir masraftan da daha gerçekçi. Her miktar için belirlenmiş aylarda ödeme yapılır ve standart taksitlerle ödenir. Elbette tüm kredili ürünlerde olduğu gibi, maaş beyanı, düzgün bir kredi geçmişi ve bazı evraklar sizden istenecektir. Bankacılık sektörü için vazgeçilmez ürünlerden biri olarak maaş anlaşmalı ve kamu çalışanlarına özel yeni yıl kredisi, pek çok müşterinin tercihi.Faiz konusunda en hesaplı seçenek olduğu için ödemeler ne de olsa can yakmıyor. Planlarını en baştan kendi sitemleri dâhilinde yapan müşteriler zorlanmıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here