QNB Finansbank Emeklilere Özel Kredi

QNB Finansbank Emeklilere Özel Kredi Kampanyası! QNB Finansbank’ın Emekli Kredisinde Müşterilerinde Aradığı Şartlar Nelerdir? Detaylar için…

0
339
QNB Finansbank Emeklilere Özel Kredi

QNB Finansbank’ın emeklilere duyduğu önem ve zaaf yapılan kapsamlı projelerle kanıtlanmış olup yeni çıkan her fikir ve adımlarla da kanıtlama işlemleri devam etmektedir. Emeklilerin emekli maaşlarını QNB Finansbank üzerinden temin etmeleri onlara yalnızca QNB Finansbank emeklilere özel kredi imkanından yararlanmalarını sağlamamakla beraber bunun yanında birçok fırsatta QNB Finansbank’a geçen emekliyi beklemektedir.

QNB Finansbank Emeklilere Özel Kredi

Emekli maaşlarını QNB Finansbank üzerinden temin eden emekli vatandaşlarına sunduğu birkaç fırsatı bile öğrenen emekli vatandaşların ilk işi nasıl QNB Finansbank müşterilerinin arasına dahil olurum sorusunun cevabını aramak olmaktadır. Bunlardan birkaçı şu şekildedir. Emekli maaşlarının teminini QNB Finansbank’a geçiren emekliler QNB Finansbank emeklilere özel kredi hakkını kullanabilmektedirler. Bu hak sayesinde emekliler aylık maaşının tam olarak 10 katına kadar kredi sahibi olabilmekle beraber uygun ve indirimli ödeme ve faiz koşullarıyla da müjdelendirilmektedirler. Bu işlemler gerçekleştirilirken ise emekli vatandaş hiçbir şekilde hesap işletim ücreti ödememekle beraber bankalarında yapacakları işlemlerde işlem önceliği hakkına sahip olacaklardır. Bu öncelik bile emekliyi toplumda ve banka içinde ki müşteriler çerçevesinde ayrıcalıkla kılabilecektir. Ayrıca emekli Türkiye ve dünya çapındaki bütün ATM’lerden hesabına ulaşım yapabilecek bu ulaşım içinde en ufak bir ücret ödemeyecektir.

Emekli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank’a geçen emekli içinde ayrıca Cardfinans sayesinde her market ve eczane harcamaları için yılda 362 TL’ye varan kazançlar emekliyi beklemektedir. Üstelik kredi işlemlerine başvurmak gibi bu sisteme de giriş ücretsiz ve oldukça kolaydır. QNB Finansbank’ın emeklilerine sunduğu bu kredi ve daha sayabileceğimiz birçok fırsat ile emekli her konumda ayrıcalıklı olduğunun bir kez daha farkında olacaktır. Emeklinin yararını düşünme konusunda tek seferde bu kadar projeyle emeklisinin karşına çıkan QNB Finansbank, kendi çerçevesindeki rakiplerini önemli bir hızla sollamaya devam etmektedir.

Yapılan çalışmalar süresince emeklinin desteğini almaya devam eden QNB Finansbank, çalışmalarının sonucunda ise beklediği memnuniyetin kat kat fazlasını görmektedir. Müşteri memnuniyetini birinci planda tutan QNB Finansbank yetkilileri sayesinde özellikle emekli vatandaş kafasında hayal ettiği hak ve fırsatları çok kolay adımlarla hayalden gerçeğe dönüştürebilecektir. Yapılan fırsatlar sonucunda bünyesindeki emekli sayısını günden güne arttıran QNB Finansbank, yaptığı projeler ve avantajlarla, yapacaklarını merak konusu haline getirmeyi başarmaktadır ve gözler bu bankanın üstünde olmaya devam etmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here