QNB Finansbank Ev Kredisi

QNB Finansbank Ev Kredisi Şartları Nelerdir? Hangi Belgeler İstenir? Banka Müşterilerinden Ne İstiyor? Detaylar için…

0
249
QNB Finansbank Ev Kredisi

Kurulduğu günden bu yana sürekli olarak büyüyen ve yenilikçi felsefesi ile de müşterilerinin memnuniyetini kazanmaya devam eden QNB Finansbank, her geçen gün daha da farklı hizmetleri müşterilerinin hizmetine sunmaya devam etmektedir. Müşterilerinin her türlü istek ve ihtiyacını karşılamak isteyen bu başarılı banka, diğer bankalardan da bir adım önde olabilmek için sürekli olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bu banka kapsamında yer alan ev kredisi, kişilerin çok daha rahat ve kolay bir şekilde ev alabilmelerine de olanak tanımaktadır. Böylelikle kişiler bu krediyi tercih etmekten son derece büyük bir memnuniyet duymaktadır.

QNB Finansbank Ev Kredisi

QNB Finansbank ev kredisi, birçok seçeneği de beraberinde müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Kişiler de kendilerine en uygun kredi seçeneğinden faydalanabilmekte ve ihtiyaçlarını son derece başarılı bir şekilde karşılayabilme imkânına sahip olabilmektedir.

  • Standart Konut Kredisi: her bankada uygulanan ve standart faiz oranlarına sahip olan kredi seçeneğidir.
  • Evini Değiştiren Konut Kredisi: evini herhangi bir sebep ile değiştirmek isteyen ve yeni bir ev satın almak isteyen kişiler için son derece uygun olan bir kredidir.
  • Anapara Ertelemeli Konut Kredisi: kişiler bu kredide öncelikle 2 sene boyunca uygun taksitler ile birlikte sadece faiz miktarlarını ödemektedirler.
  • Artan- Azalan Taksitli Konut Kredisi: banka tarafından belirlenen taksitlerin yanı sıra kişilerin de istekleri doğrultusunda aylık ödeme miktarları azalabilir ya da artabilmektedir.
  • Peşinatsız %100 Konut Kredisi: bu kredi seçeneği, oldukça fazla sayıda kişi tarafından da büyük bir memnuniyet ile tercih edilmektedir. Kişiler bu krediden faydalanabilmek için belirli bir miktar peşinat ödemelerine gerek kalmamaktadır.
  • Kentsel Dönüşüm Kredisi: kentsel dönüşüm projesi kapsamında evi risk altında olan kişiler için verilen bu kredi imkânı ile birlikte, kişiler çok daha rahat ve kolay bir şekilde evlerini yenileyebilmektedirler.

Her geçen gün çok daha fazla sayıda kişinin yoğun bir ilgisini çekmeye devam eden QNB Finansbank konut kredisi, kişilerin daha kolay bir şekilde ev sahibi olabilmelerini sağlamaktadır. Bu gibi sebeplerden dolayı da her geçen gün daha da yenilenen bu kredi seçeneği, müşteriler tarafından da oldukça beğenilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here