QNB Finansbank Kiralık Kasa

QNB Finansbank Kiralık Kasa Hizmeti Nedir? QNB Finansbank Kiralık Kasa Ücretleri Ne Kadardır? Detaylar için…

0
548
QNB Finansbank Kiralık Kasa

QNB Finansbank Kiralık Kasa Hizmeti

Günümüzde bankalar birçok şekilde bireylere hizmet sunmaktadır. Bankalar artık adeta vazgeçilmez bir hale geldi diyebiliriz. Pek çok alanda müşterilerine hizmet vermektedir ve kolaylık sağlamaktadır. QNB Finansbank bu şekilde sağladığı kolaylıklardan birisi de bireylere sunduğu kiralık kasa hizmetidir. Bireylerin değer verdiği birçok şeyi bankalarındaki kiralık kasalarda saklayarak müşterilerine hizmet sunarlar. İnsanlar artık birçok hırsızlık vakaları sebebi, ile evlerinde ofislerinde değer verdikleri eşyalarını, emek emek sağladıkları birikimlerini saklayacak bir yer bulamamakta ve kaybetmeyi göze alamamaktadır. İşte bu koşullarda devreye QNB Finansbank giriyor ve bireylere pek çok bankacılık hizmetlerinden biri olan kiralık kasa hizmetini sunuyor.

Sizler de değerli eşyalarınızın ve belgelerinizin her zaman güvende olmasını istiyorsanız QNB Finansbank’a başvurarak bu güvenceyi sağlayabilirsiniz. QNB Finansbank kiralık kasa hizmeti ile değerli eşyalarınızı banka da güvenli şekilde saklayabilirsiniz. Kiralık kasalar hakkında bilgi almak istiyorsanız da birçok QNB Finansbank şubesine başvurarak bilgi almanız mümkündür. Kiralık kasalar da belli ücret aralıkları vardır. Sizler ne çeşit kasa kiralamak istediğinize karar verdikten sonra banka size bu konuda yardımcı olacaktır.

QNB Finansbank Kiralık Kasa Ücretleri

Küçük boy kasalarda yıllık kasa ücreti 250 TL depozito 250 TL olmaktadır. Orta boy kasalarda yıllık kasa ücreti 300 TL ve depozito 350 TL iken büyük boy kasalarda ise yıllık kiralık kasa ücreti 350 TL ve depozito 350 TL olmaktadır. İşte bu fiyatlarda QNB Finansbank sağladığı kiralık kasa hizmetinden bütün bireyler yararlanabilmektedir.

En detaylı bilgiyi QNB Finansbank şubelerinden alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here