Şekerbank Emeklilere Özel Kredi

Şekerbank Emeklilere Özel Kredi Kampanyası! Şekerbank’ın Emekli Kredisinde Müşterilerinde Aradığı Şartlar Nelerdir? Detaylar için…

0
279
Şekerbank Emeklilere Özel Kredi

Şekerbank işçinin, memurun, emeklinin yanında olduğunu yaptığı her çalışmada göstermiş bulunmaktadır. Gerek faiz oranlarını diğer sektörlere nazaran en düşük seviyeye indirgemesi gerek sağladığı ödeme kolaylıkları ve ödeme çeşitleri sayesinde de bu kanıyı ispatlamış bulunmaktadır. Şekerbank’ın çıkartmış olduğu yeni kampanya kapsamında ise Şekerbank emeklilere özel kredi olarak emeklilere pek çok kazanç sağlanmaya devam edilmektedir.

Şekerbank Emeklilere Özel Kredi

Maaşını Şekerbank’a taşıyan tüm SGK emeklileri için yaptığı çalışmalarla Şekerbank fazla bir biçimde geniş alanlara yayılarak adından çokça söz ettirmiştir. Maaşını Şekerbank’a taşıyan emeklilere 2 çeyrek altın hediye ediliyor. İsteyen emekli ise 24 aya varan vade koşulları ile düşük faizli dosya masrafsız 2.400 TL ye varan ihtiyaç kredisine sahip olabiliyor. Şekerbank emeklilere özel kredi olarak nitelendirilen bu avantaj sayesinde emeklinin kazancı artmakla beraber memnuniyeti de doğal olarak artmaktadır. Üstelik maaşını taşıyan emeklilere banka ve ATM’lerden yapılacak her türlü işlem için hiçbir şekilde ücret alınmamaktadır. Havale ve EFT gibi işlemler de ücretsiz karşılanmaya devam etmektedir.

Sağlık sorunları olan emekli vatandaşlarını da düşünen Şekerbank, sağlık sorunları olan emekli müşterilerine aynı kredi ve kampanya imkanlarını sunduğu gibi üstüne bir de maaşını evine teslim ediyor. Sağlık sorunları nedeniyle evinden dışarı çıkamayan emekli vatandaşlara maaşının yattığı günde maaşını adresine teslim eden Şekerbank, emeklinin memnuniyetini arttırmak içinden elinden gelenin fazlasını yapmaya devam etmektedir. Gerek kredi işlemlerinde gerek maaş ödenmesi işlemlerinde yapılan bu benzersiz kolaylıklar bunu açıkça emekliye ve tüm vatandaşlara ispatlamaktadır. Başvuru işlemleri ise en yakın Şekerbank şubelerinden ya da gelişen dünyanın göstergesi olan internet ağı üzerinden yapılabilmektedir. Ayrıntılı bilgi için ise Şekerbank’ın sitesinde ki telefon numaralarından müşteri hizmetlerine ulaşılarak 7/24 detaylı bilgi servisi sağlanmaktadır.

Emeklinin cebini, maddi ve manevi kazançlarını, sağlını bu derece önemseyip benimseyerek adımlarını ona göre atan Şekerbank yetkilileri, yaptıkları çalışma ve projelerle vatandaşlara bunu göstermiş olup alanında neredeyse tek banka sayılabilecek niteliktedir. Bu ayrıntılı düşüncelerle donanımlı projeler sayesinde pek çok emeklinin gitmeye çalıştığı kapı her geçen gün artarak Şekerbank olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here