Şekerbank Hasat Kart Anlaşmalı İş Yerleri!

Şekerbank Hasat Kart Anlaşmalı İş Yerleri! Şekerbank Hasat Kart’ı Hangi Alanlarda Kullanabilirim? Detaylar İçin…

0
2270
Şekerbank Hasat Kart Anlaşmalı İş Yerleri!

Türkiye’nin en prestijli bankaları arasında yer alan Şekerbank, çiftçiye sunduğu imkânlarla da biliniyor. Bankanın geçen yıllarda yürürlüğe soktuğu Hasat Kart, tarım ve hayvancılık faaliyetleriyle uğraşan kişilere büyük olanaklar sağlıyor. Kolay geri ödeme seçeneklerine sahip olan bu kart ile Şekerbank Hasat Kart anlaşmalı iş yerleri üzerinden mal ve hizmet ihtiyacını karşılamak mümkün.

Hasat Kart, yalnızca tarım ve hayvancılık faaliyetleriyle geçinen kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak için üretildi. Faiz oranları oldukça düşük olmakla birlikte erken ödemelerde faizsiz dönem avantajlarından yararlanmak da mümkündür. Bu kartı edinerek verimli bir hasat dönemi için gereken hazırlıkları yapabilir, büyük masraflarınızı ekonomik sıkıntıya girmeden kolayca karşılayabilirsiniz.

Hasat Kart’ı edinmek için en yakın Şekerbank şubesine gitmeniz yeterli. Kart başvurusu yapabilmek için aşağıdaki evraklara sahip olmanız gerekiyor.

  • Tarım faaliyetleriyle ilgileniyorsanız ilçenizdeki ziraat odası tarafından sağlanan çiftçilik belgesi
  • Arıcılık faaliyetleri için Türkiye Arıcılar Birliği tarafından verilen belge
  • Su ürünleri yetiştiriciliği ve avcılığı için il veya ilçe tarım müdürlüklerinden alınacak su ürünleri yetiştiriciliği belgesi
  • İkametgâh, nüfus cüzdanı gibi kişisel evraklar.
  • Tüm bu evraklar bankada bulunuyorsa başvurunuzu internet şubesi, mobil uygulama veya müşteri hizmetleri hattından da gerçekleştirmeniz mümkün. Kart başvurunuz onaylandığında kartınız tamamen sizin belirlediğiniz bir limit ile kullanıma açılacaktır.

Şekerbank Hasat Kart’ı Hangi Alanlarda Kullanabilirim?

Hasat Kart bir kredi kartı olarak hizmete açık değildir. Dolayısıyla bu kartı gündelik alışverişlerde ve Şekerbank Hasat Kart Anlaşmalı İş yerleri dışında internet alışverişlerinizde kullanmanız mümkün değildir. Hasat Kart ile Şekerbank ATM’lerinden, Şekerbank kartının tanımlı olduğu diğer bankamatiklerle birlikte PTT bankamatiklerinden nakit para çekebilirsiniz. Bunun dışında kartınız yem, tohum, fide, zirai ilaç gibi ürünleri tedarik eden firmaların veya hayvancılık faaliyetleri için veterinerlik hizmeti vermekte olan kliniklerin post cihazlarında geçerli olacaktır.

Hasat Kart aynı zamanda ülkenin birçok yerindeki benzin istasyonunda da geçerlidir. Tarımsal faaliyetlerde kullanılan araçlarınız için gerekli olan benzin ve mazotu da Hasat Kart ile satın alabilirsiniz. Borç ödemelerini ise hasat zamanlarında yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here