Şekerbank Hasat Kart Ödeme Vadesi!

Şekerbank Hasat Kart Ödeme Vadesi! Şekerbank Hasat Kart Anlaşmalı İşyerleri! Detaylar İçin…

0
970
Şekerbank Hasat Kart Ödeme Vadesi!

Şekerbank Hasat Kart Ödeme Vadesi!

Tarım faaliyetleriyle ilgilenen kişiler için hizmete sunulan Hasat Kart, çiftçiye büyük olanaklar sağlıyor. Özellikle yem, fide, tohum gibi alışverişlerde Hasat Kart sayesinde büyük masraflara girmeden ihtiyaçları karşılamak mümkün olabiliyor. Zirai faaliyetler ve hayvancılık faaliyetleri için kullanılabilecek olan Hasat Kart’ı edinmek için bir Şekerbank şubesine başvurmanız yeterli.

Hasat Kart, sunduğu imkânlarla birlikte kolay geri ödeme koşullarıyla da biliniyor. Faizleri çok düşük olduğu gibi, erken ödemelerde %0 faiz döneminden yararlanmak da mümkün. Herhangi bir kart ücreti, hesap ücreti ödemeden Hasat Kart’a sahip olabilirsiniz. Ayrıca Şekerbank Hasat Kart ödeme vadesi konusunda da oldukça avantajlı ve ekonomik kampanyaları bulunmaktadır.

Hasat Kart tarım ve hayvancılıkla ilgili materyal/hizmet alımında kullanılan bir karttır. Tohum, fide, gübre, zirai ilaç, yem, darı gibi ürünlerin alışverişinde kullanabilirsiniz. Ayrıca tarımsal faaliyetler için sunulan veterinerlik hizmetini de hasat kart ile satın alabilirsiniz. Kart başvurunuz onaylandıktan sonra 1000-100.00 TL arasında bir limit belirlemeniz gerekir ve alışverişlerinizi bu limit dâhilinde yapabilirsiniz.

Şekerbank Hasat Kart aynı zamanda benzin istasyonlarında da geçerlidir. Hasat Post Cihazı’na sahip olan istasyonlardan traktör gibi tarımsal faaliyetlerde kullandığınız araçlarınız için yakıt satın alabilirsiniz. Kartın sunduğu en büyük fırsatlardan biri ise yüksek vade seçenekleridir. Şekerbank Hasat Kart ödeme vadesi ödemelerinizde büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Hasat Kart’ın 6 ay ödeme vadesi bulunuyor. Yani anlaşmalı yerlerden yaptığınız toplu alışverişlerde ödemeyi 180 gün gibi bir süreye bölmeniz mümkün. İşleyen faizler oldukça düşük olduğu için harcadığınız miktar dışında büyük paralar ödemeniz gerekmeyecektir.

Hasat Kart’ın bir kredi kartı olmadığını da belirtmek gerekiyor. Bu kart Şekerbank ile anlaşmalı işletmeler dışındaki yerlerde post cihazlarında tanımlı değildir. Dolayısıyla günlük alışverişlerde kullanma imkânı da bulunmamaktadır.

Hasat Kart aynı zamanda nakit çekme olanağı da sağlıyor. Şekerbank ATM’lerinden istediğiniz gün ve saatte nakit çekebilirsiniz. Şekerbank kartlarının tanımlı olduğu diğer banka ATM’lerinden ve PTT bankamatiklerinden de 7 gün 24 saat nakit çekme olanağına sahipsiniz. Alışverişleriniz ve nakit çekim işlemleriniz sebebiyle biriken borcu hasat dönemlerinde ödeyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here