Şekerbank Kredi Kartı

Şekerbank Kredi Kartı Seçenekleri ve Kredi Kartının Sağladığı Tüm Avantajlar Hakkında Detaylı Bilgi! Detaylar için…

0
354
Şekerbank Kredi Kartı

Şekerbank kuruluşunun Bonus altyapısını tercih ederek müşterilerine sunduğu Şeker Bonus Kart ile dünyanın her bir noktasında yer alan Visa Master üyesi iş yerlerinden sınırsız alışveriş yapılabilir. Şekerbank kuruluşu, Şeker Bonus kartını kullanmaya başlayan müşterilerine özel olarak 15 TL değerinde Bonus armağan etmektedir. Şekerbank kredi kartı arasında yer alan Şeker Bonus Kart, ek olarak ülkemiz genelinde yer alan 150.000’i aşkın olan bu noktada Bonus kazandırabiliyor. Şeker Bank Bonus, Bonus özelliklerinin yanı sıra nakit avans ile acil durumlar için nakit desteği sunmaktadır. Şeker Bonus Kart hakkında da bazı özelliklerin sunulduğu belirtilmelidir. Bu kart ile alakalı belirlenen alışveriş faiz oranı %2.02 düzeyindedir. Gecikme faiz oranı ise, %2.52 düzeyine sahiptir.

Şekerbank Kredi Kartı

Şeker Bonus Kart hakkında yıllık kart ücreti 63 TL olarak belirtilmektedir. Ek kartlar için belirlenen yıllık kart ücreti ise 31,5 TL tutarındadır. Nakit avans çekimlerindeki faiz oranı %2.02 olarak belirlenir. Şekerbank kredi kartı seçenekleri arasında bulunan Şeker Bonus kredi kartının kart limitine göre asgari ödeme oranı ise şu şekildedir; 1 TL ile 14.999 TL arasında %25 oranı, 15.000 TL ile 19.999 TL arasında %30 oranı, 20.000 TL ve üzerinde de %40 oranı belirlenmiştir. Şeker Bonus kredi kartının yanı sıra Şekerbank kuruluşu tarafından sunulan bir diğer kredi kartı da ‘Şeker Kart Kredi Kartı’ olarak bilinmektedir. Bu kart hakkında da genel özelliklerin bilgisine sahip olmak gerekir.

Müşteri kitlesine sunulan Şeker Kart kredi kartının alışveriş faiz oranı, %2.02 olarak belirtilir. Gecikme durumlarında ise, %2.52 faiz oranı uygulanmaktadır. Şekerbank kredi kartı seçenekleri arasında bulunan bu 2 kredi kartının belki de birbirlerinde en önemli farkı, yıllık kart ücreti konusudur. Şeker Kart kredi kartında herhangi bir şekilde yıllık kart ücreti belirtilmemektedir. Aynı şekilde ek kart kullanımlarında da yıllık kart ücreti mevcut değildir. Kart limitine göre belirlenen asgari ödeme oranı ise aslında birebir Şeker Bonus kartıyla anıdır. Yani 1 TL-14.999 TL arasında %25, 15.000-19.999 TL arasında %30, 20.000 TL ve üzerinde %40 oranı uygulanmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here