Şekerbank Mevduat Hesabı!

Şekerbank Mevduat Hesabı! Hesabınız Otomatik Bir Şekilde Kredili Mevduat Hesabı Olarak Tercih Edilecektir! Detaylar İçin…

0
952
Şekerbank Mevduat Hesabı!

Şekerbank Mevduat Hesabı!

Şekerbank, ülkemiz genelinde en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Ayrıca uyguladığı faiz oranlarıyla da ilgi çekmektedir. Şekerbank mevduat hesabı kapsamında taksitli kredili mevduat hesabı imkânı da sunulmaktadır. Şekerbank tarafından tüm banka müşterilerine tanımlanan kredili mevduat hesabı limiti ya da borç bakiyesi 3 ila 12 ay arasında vade alternatifleri ile taksitlendirebileceğiniz bir hesap olarak tanımlanmaktadır. Peki, taksitli kredili mevduat hesabının müşterilere sağladığı avantajlar nelerdir? Ne gibi kolaylıklar sunulur? Taksitli kredili mevduat hesabınıza, kredili mevduat hesabına uygulanan orandan çok daha düşük bir faiz oranı uygulanmaktadır. Bu da sizin daha çok kazanç elde etmeniz için büyük bir imkândır.

Borcunuzu istediğiniz bir vadeye göre ya da ister kısa isterseniz de uzun vadede düşük taksitler ile ödeme imkânı sağlamaktadır. Her seferinde yeni bir kredi başvurusu yapmadan dilediğiniz zaman taksitli kredi kullanma olanağı da sunulmaktadır. Şekerbank mevduat hesabı kapsamında sunulan ‘Taksitli KMH’ başvurularınızı banka şubelerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Taksitli kredili mevduat hesabı ödemeleriniz nasıl gerçekleşebilir bir de bu konuya değinmeniz gerekir. Taksitli KMH taksit ödeme günleri ayın ilk 5 gününü 5, 10, 15, 20, 25’i gibi seçeneklerinden birini değerlendirebilirsiniz. Ödemeleriniz otomatik bir şekilde kredili mevduat hesabınızda yer alan artı bakiyeden ya da istemeniz durumunda kredili mevduat hesabı limitinizden tahsil edilmektedir.

Ayrıca aylık ödemelerinizi gerçekleştirebilmek için ödeme hesabınıza belirli tutarda para yatırmanız yeterli olacaktır. Peki, Şekerbank mevduat hesabı kapsamında sunulan taksitli kredili mevduat hesabı nedir ve ne işe yarar? Taksitli KMH olarak tanımlanan bu hesap, taksit ödemelerinizin otomatik bir şekilde tahsil edilebileceği bir hesap olarak belirtilebilir. Taksitli kredili mevduat hesabı işlemlerinizde ödeme hesabınız otomatik bir şekilde kredili mevduat hesabı olarak tercih edilecektir. Ayrıca ‘Taksitli KMH’ olarak belirtilen bu hesabın faiz oranları da önemli detaylardan biridir. Taksitli KMH hesabına uygulanacak olan faiz oranı aylık olarak %1,59 oranındadır. Vergilerle beraber aylık maliyet oranı ise %1,90 ve yıllık maliyet oranı %22,8 oranındadır. Bu gibi bilgilere sahip olarak daha fazla avantaj elde edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here