Şekerbank Vadesiz Hesabı

Şekerbank Vadesiz Hesabı Avantajları Nelerdir? Şekerbank’ın Sunduğu Vadesiz Hesap Çeşitleri ve Detaylar için…

0
286
Şekerbank Vadesiz Hesabı

Paranızı çok daha güvenli olabileceği ve dilediğiniz zaman çekebileceğiniz vadesiz hesaplara yatırmak güvenle saklamak ve pratik işlemler yapma adına oldukça önemli avantajlar sağlayacaktır. Bu alanda Şekerbank Vadesiz Hesabı ile bu avantajları elde edebilir ve düzenli ya da otomatik ödeme talimatları vererek aylık harcamalarınızı tek bir hesap üzerinden yönetebilirsiniz. Aylık faturalarınız, kira ya da aidat gibi farklı sabit giderleriniz, kredi kartı ya da bireysel kredi ödemeleri gibi bankacılık işlemleriniz içinde vadesiz hesabınızı kullanabilir ve tek bir hesaba para yatırarak tüm bu ödemelerin tek elden yapılmasını sağlayabilirsiniz. Şubelerden alabileceğiniz hizmetlerin tümünü internet şubesinden de yapabilir hatta 7/24 işlem kolaylığı sunulmaktadır.

Şekerbank Vadesiz Hesabı

Bunların yanında telefon bankacılığı ve ATM’lerden de sınırsız hizmetler verilmektedir. Vadesiz hesabı özellikleri arasında bir yakınınız ile ortak bir hesap açabilme imkânı da verilmekte ve ortak hesap üzerinden iki kişi içinde harcamam yapma imkânı verilebilmektedir. TL olarak değerlendirebileceğiniz birikimlerinizi döviz olarak da Şekerbank Vadesiz Hesabınızda biriktirebilirsiniz. Ya da ödeme talimatları vererek döviz bazındaki ödemeleriniz için daha pratik işlemler elde edebilirsiniz. Bunların yanında altın hesabı açarak ta birikimlerinizi güvence altına alabilirsiniz. Evinizde saklamaya çalıştığınız altınlarınızın her zaman için çalınma ya da kaybolma riski vardır. Özellikle altınlarınızın zaman içerisinde değer kaybetmesi ve eskimesi de paranızın ya da birikimlerinizin değer kaybetmesi anlamına gelecektir.

Gram bazında işlem yapılabilen altın hesabını kullanarak altınlarınızın çok daha kar getiren birikimler haline dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Şekerbank Vadesiz Hesabınız içerisinde açacağınız altın hesabınıza para yatırırken 0,01 gram olarak ve katları şeklinde devam eden tutar aralıklarında alım- satım işlemleri yapabilirsiniz. TL ya da döviz hesabınızı kullanarak istediğiniz zaman altın hesabınız için altın alabilir veya satış yaparak anlık değişimlerin karından faydalanabilirsiniz. Vadesiz altın hesabı için hesap işletim ücreti alınmamakta ve altın birikimleriniz bu hesapta çok daha güvende olmaktadır. Paranızın pratik bir şekilde doğru özelliklerle yönetilmesi için vadesiz hesapları kullanabilir ve birikimlerinizi çok daha faydalı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Alışverişlerinizde de nakit taşımak yerine bankamatik kartınızı kullanabilir ve her alanda çok daha güvenli işlemler yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here