TEB Mevduat Hesabı!

TEB Mevduat Hesabı! TEB Mevduat Hesabınızın Banka Kartıyla Limitiniz Doğrultusunda Dilediğiniz Gibi Alışverişlerinizi Yapabilirsiniz! Detaylar için…

0
913
TEB Mevduat Hesabı!

TEB Mevduat Hesabı!

Kaynak hesap olarak belirtilen bu hesap, bakiye tutarınız yeterli olmasa bile limit tutarınız kapsamında nakit para çekeceğiniz bir hesap olarak tanımlanmaktadır. Kaynak hesabınızla düzenli ve otomatik ödeme talimatları ilettiğiniz kredi geri ödemeleri, fatura ve diğer ödemelerinizi gecikmeye uğramadan gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik yurt içinde yer alan bütün TEB ve diğer bankanın ATM’lerinden, yurt dışında da Cirrus, Visa, Maestro ve Plus amblemi yer alan bütün ATM’lerden istediğiniz zaman para çekebilirsiniz. TEB mevduat hesabınızın banka kartıyla limitiniz doğrultusunda dilediğiniz gibi alışverişlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz. Bu hesapla limitiniz doğrultusunda istediğiniz zaman, istediğiniz tutarda ve istediğiniz kadar harcama yapabilir ya da nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Bu hesabı kullandıktan sonra vadesiz hesaplarınıza yatan tutarlarla hesabınızın eksi bakiyesi otomatik bir şekilde kapanacaktır. Hesap faizi, yalnızca mevcut halde kullandığınız kredi tutarı ve kredi süresi bakımından hesaplanmaktadır. Güvenilir bir yatırım aracı arayışındaysanız ve faiz oranlarında yaşanan değişikliklerden etkilenmek istemiyorsanız eğer, TEB mevduat hesabı açabilir ve kullanabilirsiniz. TL ya da diğer para cinsleri bakımından açtıracağınız vadeli hesap, dönem sonunda siz daha önceden belirtmemişseniz eğer aynı güncel faiz oranı ve vade ile yenilenecektir. Eğer isterseniz vade sonunda paranız belirttiğiniz hesabınıza aktarılabilir. Üstelik yalnızca biriken faizi elde ederek anaparanızın vadeli mevduat hesapta değerlendirilmeye devam edilmesini de talep edebilirsiniz. Vadeden önce kapatılan vadeli mevduat hesaplarına faiz işletilmez.

Tüm bunların yanı sıra vadeli mevduat hesabınıza ortalama olarak %9,60 oranına varan faiz oranları artık TEB Bankasının internet şubesinde sunulmaktadır. TEB Bankası internet şubesinden açabileceğiniz vadeli mevduatlar için ortalama %9,60 oranına varan avantajlı faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. TEB mevduat hesabını açtırmanız aslında bu kadar kolay ve avantajlıdır. Bu konuda daha ayrıntılı ve daha net bilgileri TEB Bankası şubelerinden de elde edebilirsiniz. Üstelik mevduat hesabı için başvuru yaparken sandığınız kadar karmaşık ve uğraştırıcı evraklar talep edilmemektedir. Hem kolay hem hızlı hem de pratik bir şekilde mevduat hesabı açtırarak kazanç elde edebilirsiniz. Bu konuda pek çok avantaj da sizlere sunulmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here