Tekno Kredi Nedir?

Tekno kredi Nedir? Teknokredi Nasıl Alınır? Teknokredi Almanın Avantajları Nelerdir? Detaylar için…

0
1001
Tekno Kredi Nedir?

Tekno Kredi, geçtiğimiz aylarda yayınlanan Teknosa mağazaları ve ING Bank iş birliği ile oluşan bir kredi tipi. Teknosa mağazalarından yapacağınız alışverişler için kullanabileceğiniz bu krediyi, dilediğiniz ING Bank şubesi ve Teknosa mağazalarından alabileceksiniz. Belli başlı birkaç şartı bulunan bu krediyi alabilmeniz, oldukça kolay ve birkaç dakikalık bir işlem akabinde elde edilebilir.

Tekno Kredi Nasıl Alınır?

Teknosa mağazalarında beğendiğiniz bir ürüne paranız yetmediği takdirde, Tekno kredi kullanmanız mümkün. Bu durum, telefon ve elektronik eşyalara taksit sınırlamasından sonra oldukça sık rastlanan bir durumdu ancak Tekno Kredi, diğer kredilerden biraz daha farklı olarak sadece Teknosa mağazalarına özel olarak Tekno Kredi faiz oranlarını epey düşük tutmakta. Dolayısı ile, Tekno Kredi’yi Teknosa mağazaları görevlilerinden yardım alarak yahut herhangi bir ING bankasından alabilmeniz mümkün. Teknosa mağazalarından tekno kredi almak için aşağıdaki adımları takip edin:

  • Teknosa mağazalarından nakit kart edinin.
  • Bu karttaki şifreyi yahut başvuru kodu dediğimiz kodu, belirtilen numaraya gönderin.
  • Göndermeniz akabinde, kısa sürede bir kimlik doğrulama mesajı tarafınıza gelecektir. Kimliğinizi doğrulayın. Görevli ile birlikte, sözleşmeyi imzalayın.

Krediniz hemen hemen hazır durumdadır, akabinde yapmanız gereken tek şey miktarı Teknosa’ya aktarıp istediğiniz ürünü almak.

Teknosa ile anlaşmalı olan Tekno Kredi’yi başka herhangi bir mağazada kullanmanız mümkün değil, keza diğer mağazaların da kendileri ile anlaşmalı bankalardan verdiği cazip krediler de ilginizi çekebilir. Bunun yanında, Teknosa mağazalarından alabileceğiniz herhangi bir ürünü kredi kartı ile taksitlendirmek yerine, Teknosa’ya nakit yatırıp bundan böyle kredinizin taksitlerini ödemeniz, hem kredi notunuz hem de rahatlığınız açısından çok daha doğru bir hizmet. Tekno Kredi telefon ya da beyaz eşya almak için kullanılan yöntemlerden biri de olabilir sizin için. Bu yönüyle Tekno Kredi öğrenci kullanımı için de cazip hale geliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here