Türkiye İş Bankası Ek Hesapları ve Detayları!

Türkiye İş Bankası Ek Hesapları ve Detayları! Türkiye İş Bankası Ek hesap hizmeti! Detaylar için...

0
1256
Türkiye İş Bankası Ek Hesapları ve Detayları!

Maaş hesabınızda veya herhangi bir bankamatik kartıyla senkronize edilmiş banka hesabında bakiye bittiği zaman alışveriş yapma şansınız bulunmamaktadır. Bazı durumlarda, örneğin kredi kartı borçlarında sahip olduğunuz bakiye eksi değerlere kadar düşebilmektedir. Geçici de olsa bu tür durumlar yaşamanız mümkündür ve böyle ihtimallere karşı önlem alarak kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Türkiye Cumhuriyeti’nin en köklü birkaç bankasından biridir. Resmi ve özel birçok kurum İş Bankası’yla çalışmakta ve çalışanlarının maaşlarını bu banka üzerinden yatırmaktadır. Ayrıca birçok üniversitenin de bu bankayla çalıştığı biliniyor. Türkiye İş Bankası, hesaptaki bakiyenin bitmesi durumunda müşterilerine büyük bir kolaylık sağlıyor.

Türkiye İş Bankası Ek hesap hizmeti, bakiyenizin bittiği durumlarda kullanabilmeniz için yürürlüğe sokulmuş bir hizmettir. Mevcut hesabınızda bakiye bulunmuyorsa, ek hesaptan harcama yapmanız mümkün. Harcama yapacağınız limiti belirlemek de tamamen sizin elinizde ve limit aşımı olduğunda daha fazla harcama yapmanız mümkün olmuyor. Örneğin bankamatik hesabınızdaki para bittiğinde veya maaşınız belli bir süre geciktiğinde ek hesabınızdaki bakiyeyi kullanabilirsiniz.

İş Bankası tarafından hizmete sunulan Türkiye İş Bankası ek hesapları mevcut hesapla yapılan her şeyi yapma olanağı tanımaktadır. Bu hesaptan alışveriş yapabilir, nakit para çekebilir, havale ve EFT işlemlerini gerçekleştirerek yakınlarınıza para gönderebilir, fatura, kira gibi ödemelerinizi hiçbir sorun yaşamadan yapabilirsiniz. Hesabınızdaki bakiyenin tükenmesi ihtimaline karşı en yakın zamanda bir İş Bankası şubesine başvurarak ek hesap açtırmalısınız.

Ek hesap, bir kredili mevduat hesabı olarak faaliyet göstermektedir. Buradan yaptığınız harcamaları daha sonra mevcut banka hesabınızdan ödeyebilirsiniz. Eğer hesabınıza otomatik ödeme talimatı verdiyseniz, kira ve fatura gibi ödemeleriniz her ay hesaptan otomatik olarak çekiliyorsa, hesabınızda bakiye olmadığı zaman bu ücretlerin ek hesabınızdan çekilmesini talep edebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası, müşterilerine oldukça düşük geri ödeme faizleriyle ek hesap hizmeti sunmaktadır. Türkiye İş Bankası müşterisiyseniz en kısa zamanda bankaya başvurarak bir ek hesap edinebilirsiniz. Kredili mevduat hesabınız mevcut kartınıza senkronize edilecektir, dolayısıyla bakiyeniz bittiğinde bile bankamatik veya maaş kartınızla alışveriş yapabilirsiniz. Ek hesap internet alışverişlerinde de güvenle kullanılabilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here