Türkiye İş Bankası Kobi Kredileri ve Detayları!

Türkiye İş Bankası Kobi Kredileri ve Detayları! Türkiye İş Bankası Kobi Kredi Avantajları ve Şartları Nelerdir? Detaylar için…

0
1269
Türkiye İş Bankası Kobi Kredileri ve Detayları!

Günümüzde her alanda iş kurma, ticaret yapma ve işletme faaliyetleri artmıştır. Devletler geliştikçe ya da gelişme sürecine girdikçe işletme sayısı arttığı gibi hizmet oranı da yükselmektedir. Bu faaliyetler daha donanımlı bireylerin yetişmesine ve işsizlik oranın azalmasına yarar sağlamaktadır. Tabi işletme yeri açmak isteyen birçok kişi için maddi destek devlet ya da bankalar tarafından sağlanmaktadır. Gelişmişliği arttırmak adına bu çalışmalara büyük önem verilmektedir.

Türkiye İş Bankası Kobi Krediler

Gelişmiş ve gelişmekte olan birçok ülke bugün özel sektöre odaklanmış ve bu sektörü geliştirmek için faaliyet göstermiştir. Bireylerin özel sektöre dâhili olması için maddi desteklerden biri de Kobi Kredileri olmuştur. Ülkemizde özel sektör adına faaliyet gösteren şirketlerin %99’undan fazla KOBİ statüsündedir. KOBİ, tanım itibariyle Küçük ve Orta Ölçekli İşletme anlamına gelmektedir. Buradan hareketle, ülkenin gelişmişlik seviyesinin geliştirilmesi için KOBİ’lerin desteklenmesi ve KOBİ dostu politikalar üretilmesine ihtiyaç vardır. Ülkemiz KOBİ projelerine birçok yönden destek vardır. Örneğin bankalar da işletme açmak isteyenler veya özel sektörde yer edinmek isteyenler için Kobi Kredileri sağlanmaktadır. Kobi destek kredisi almak için bazı şartlar gerekmektedir. Genel olarak geri ödemesiz bir kredi alabilmek için yeni bir iş yeri açıyor veya şirketinizin belirlenen yıllık ciroyu geçmemesi gerekmektedir. Bu şartlar ile Kobi destek kredilerine başvuruda bulunulabilmektedir. Kredi başvuru sonrasında incelemeler başlamaktadır. İncelemelerde birtakım evraklar gerekmektedir. Bu evrakları beyan edilerek kredinin onaylanmasını sağlanabilir.

Ülkemizde Kobi kredisi sağlayan bankalardan olan Türkiye İş Bankası girişimlere birçok seçenek ve kredi türü sunmaktadır. İşyerinin ve faaliyet alanının türüne göre birçok kampanyadan yararlanılabilmektedir. İş Bankası Kobi Kredileri birtakım şartlar ile sağlanmaktadır. Ancak temel olarak girişimcilik ve sağlam temelleri olan biri iş fikri ortaya konulduğunda Kobi Kredisi sağlanmaktadır. Türkiye İş Bankası Kobi Kredileri kısa vadeli (12 Ay) ve düşük tutarlı finansman ihtiyaçlarını uygun kredi faiz oranları ile girişimcilere kolaylık sağlamak adına düzenlenmiştir. Faiz oranlarını takip ederek şirketinize uygun Kobi kredisi seçeneğine sahip olmak için Kobi kredisi hesaplama işlemlerinizi banka şubelerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmektesiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here