Vakıf Bank Kobi Kredisi!

Vakıf Bank Kobi Kredisi! Vakıf Bank Kobi Kredisi Nasıl Alınır? Vakıf Bank Kobi Kredisinin Avantajları Nelerdir? Detaylar için…

0
1129
Vakıf Bank Kobi Kredisi!

Vakıf Bank, kuruluş amacına uygun olarak ve genel işleyişi açısından biz kullanıcıların gözünde KOBİ dostu ve esnafa destek kredileri sunma konusunda diğer bankalardan bir adım önde olma iddiasını sürdüren bir banka. Son günlerde sizin de izlediğiniz üzere Vakıf Bank Kobi Kredisi adıyla bir kampanyasında söz ediyor. Şimdi biz de siz kullanıcılarımızın bilgi edinmesi ve uygun bulmanız halinde ilgili bankanın bu kredi kampanyasından faydalanabilmeniz için Vakıf Bank Kobi Kredisi şartlarını, özelliklerini ve avantajlarını araştırdık.

Bankanın ilgili internet sitesinde ve diğer yayın yolarıyla yayımladığı reklam platformlarında VAKIF BANK KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KOBİ ve ESNAF KREDİSİ ve Vakıf Bank’tan “KOBİ’lere 62. Kuruluş Yıl dönümü Kredi Kampanyası” başlığıyla yürütülen kampanyanın özelliklerine bakalım:

Vakıf Bank bu kredi kampanyasında 36 aya varan vadeler ve uygun faiz oranları ile 100.000 TL’ye kadar sadece 62 TL masraflı kredi kullanma avantajı sunuyor. Ayrıca KOBİ’lere özel 3 farklı geri ödeme seçeneği sunulmakta.

Buna göre KOBİ’ler kredi taksitlerini isterlerse;

  • Aylık eşit taksitli,
  • 3 aya kadar ödemesiz dönemli,
  • 1 yıl içerisinde 4 taksite kadar ertelemeli,
  • Seçeneklerle ödeyebiliyor. Yani kredi kullanmak isteyenler için taksit seçeneklerinin çeşitlendirilmesine çalışılmış. Bu özellik, geliri değişken özellikte olanlar için oldukça uygun görünüyor.

Vakıf Bank Kobi Kredisi kapsamında kredi kullananlar, yine aynı bankanın BusinessCard harcamalarında da ekstrede 100 TL indirim şansını elde ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here