Vakıfbank Bireysel Kredileri

Vakıfbank Bireysel Kredileri! Bankanın Hangi Kredi Türleri Var? Krediler Arasındaki Farklar Neler? Detaylar için…

0
196
Vakıfbank Bireysel Kredileri

Müşterilerine hizmet vermek için günden güne çalışan ve son zamanlarda ki hizmetleri ile adından sıkça söz eden Vakıfbank, pek çok firmanın da tercihi olmaktadır. Her gün gelişmekte ve yenilenen hizmetleri ile de herkese uygun imkanlar hazırlamaktadır. Hem müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan hem de banka çalışanlarını mutlu ederek çalışmaktadır. Her geçen gün daha çok müşteriye sahip olan Vakıfbank yıllardır çizgisini bozmadan devam etmektedir. Sadece sunduğu imkanlar ile değil, Vakıfbank bireysel kredileri ile de kişilerin her türlü istek ve arzularına uygun şekilde krediler oluşturmaktadır.

Vakıfbank Bireysel Kredileri

Müşterileri tarafından fazlası ile ilgi gören Vakıfbank bireysel kredileri 6 adet olmakta ve şöyledir:

  • Taksitli İhtiyaç Kredisi: Kişilerin her türlü ihtiyaçlarına karşı hazırlanmış olmakta olup, tüm istekler için anında nakit ihtiyacı müşterilere tahsil edilmektedir. 36 aya kadar vade imkânı ve ödeme planlarında kolaylığı ile çok tercih edilen bir kredi türü olmaktadır. Taksitli ihtiyaç kredisi alan kişiye hayat sigortası yapılmakta ve teminat karşılığında verilmektedir. Kendi içerisinde 4 çeşit olup, kişilerin durumuna göre verilmektedir. Bunlar; ipotek karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi, arsa ipoteği karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi, otomobil rehin karşılığı ihtiyaç kredisi ve bireysel işyeri kredisi olmaktadır.
  • Taşıt Kredisi: Kişilerin kendilerine özel araç almak istedikleri an başvurdukları bir kredi tarzı olmaktadır. O km ya da 2. el araçlar için ayrı sistemler ile verilmektedir. 48 aya kadar vade ve farklı ödeme imkânları ile kullanıcılara verilmektedir. 2. el araçlar pek çok noktada aynı olsa da farklı imkânları da bulunmaktadır. Alınan araca kasko yapılmakta, otomobilin yaşına göre vade seçenekleri değişmektedir.
  • Sarı Panjur Ev Kredisi: Ev alacak kişileri sıkıntıya sokmadan uygun faiz ve ödeme kolaylıkları ile kişileri ev sahibi yapmak için verilmektedir.
  • Hızlı Bitirme Kredisi: Kooperatiflere, inşa edecekleri binaları daha kolay ve hızlı bitirmeleri için verilmekte olup, düşük faiz oranına sahip olmaktadır.
  • Kredili Bankomat-7/24: Kişilerin vadesi hesaplarında yeterli miktarda para olmadığı takdirde, kart limiti dâhilinde anında kredi çekebilmeleri için düzenlenmiş bir bireysel kredi çeşidi olmaktadır.
  • Hızır 7/24: Limitini müşterilerin kendi ayarlayabildiği hatta kredili mevduat hesaplarında para olsa bile yeniden kredi çekebilecekleri bir kredidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here