Vakıfbank Vadeli Hesabı

Vakıfbank Vadeli Hesabı Minimum Kaç TL’den Açılır? En Kısa ve En Uzun Vade Süresi Ne Kadar? Detaylar için…

0
254
Vakıfbank Vadeli Hesabı

1954 yılından bu yana bankacılık sektöründe yer alan Vakıfbank, köklü bir geçmişe sahip olmakla beraber, herkesin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Kurulduğu günden bu yana her zaman en iyiyi hedefleyen Vakıfbank, özel bankacılık hizmeti ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Her zaman müşterilerinin beklentilerine anında cevap verebilen Vakıfbank, ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri ile kaliteli hizmet sunmaktadır. Bankacılık sektöründe istikrarlı bir şekilde ilerleyerek birçok başarıya imza atan Vakıfbank, sunduğu hizmetler ile müşterilerini memnun etmektedir. Özellikle Vakıfbank vadeli hesabı ile müşterilerden tam not almayı başaran Vakıfbank, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmeniz için sizleri de bekliyor.

Vakıfbank Vadeli Hesabı

Eğer hala bir hesabınız yoksa Vakıfbank vadeli hesabı açarak getiri sağlayabilirsiniz. Peki, nasıl mı? Bildiğiniz gibi uzun vadeli bir hesap faiz oranı değişikliklerinden kolayca etkilenebilir. Ancak, Vakıfbank ile uzun vadede oluşacak faiz oranı değişikliklerinden etkilenmeden kazanç sağlamanız mümkün. Vadeli bir mevduat hesabı açtırarak kazanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik sizin talebiniz olmadığı sürece vade sonunda aynı vade aynı faiz ile hesabınız otomatik olarak yenilenir. Aklınızda ne varsa Vakıfbank ile bütün isteklerinizi en iyi şekilde yerine getirebilirsiniz. Düşünceniz ne olursa olsun, mevduat hesabınız 6 aydan uzun vadeli olarak açılabilmektedir. Eğer paranızı yatırım amacı ile hesabınızda tutmak istiyorsanız, anaparanızı korumak istiyorsanız Vakıfbank doğru adres olacaktır. Bunun için sizde en yakın Vakıfbank şubesine giderek vadeli hesabınızı açtırabilirsiniz.

Vakıfbank’ın sunduğu kolaylıklar bitmiyor. Vakıfbank ile çalışmak istiyorsanız internet Bankacılığına özel vadeli mevduat hesabı da açtırabilirsiniz. Üstelik şubeye gitmek zorunda kalmadan, günün istediğiniz Saatinde vadeli mevduat hesabı açmanız mümkün. Bu şekilde daha fazla getiri sağlayabilirsiniz. Vakıfbank vadeli hesabı açmak için İnternet Bankacılığına giriş yapmanız gerekiyor. Eğer hala bir şifreniz yoksa Vakıfbank Müşteri Hizmetleri’ni arayarak ya da Vakıfbank internet bankacılığı üzerinden şifre talebinde bulunabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra sisteme giriş yaparak hesabınızı anında açabilirsiniz. Böylece, e-vadeli hesabınızın bağlı olacağı şubeyi kendiniz seçme şansına sahip olabilirsiniz. Vakıfbank internet Bankacılığı sayesinde 1 günden 365 güne kadar hesabınızın vadesini belirleyebilir, dilerseniz esnek vade seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here