Vakıfbank Vadesiz Hesabı

Vakıfbank Vadesiz Hesabı Avantajları Nelerdir? Vakıfbank’ın Sunduğu Vadesiz Hesap Çeşitleri ve Detaylar için…

0
274
Vakıfbank Vadesiz Hesabı

Fatura, eft, kart ödemeleri hatta SGK, vergi ve çek, senet ödemeleri için Vakıfbank Vadesiz hesabı açabilir ve tek bir hesaptan ödemelerinizi çok daha kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Bir ikametgâh ve bir kimlik belgesi ile şubelere giderek anında vadesiz hesaplar açtırabilirsiniz. Bu hesabınızı bankamatiklerden takip edebileceğiniz gibi internet şubelerinden ve telefon bankacılıklarından da takip edebilirsiniz. Bu hesabınızda ayrıca yabancı para içinde YP mevduat hesapları bulunmaktadır. Euro, dolar gibi dövizler ile döviz hesabı açabilirsiniz. Bu hesaplarınızda birikimler yapabilir ve istediğiniz an o anki kur değerlerine göre dövizlerinizi bozdurarak nakit çekimleri yapabilirsiniz.

Vakıfbank Vadesiz Hesabı

TL’nin piyasa hareketlerine göre zaman zaman değeri düşebilmekte, kullandığınız döviz cinsine ve o anki piyasa değerine göre bozdurduğunuzda kar- zarar durumlarınız olabilir. Bu alanda en güvenli yatırımlardan birisi altın hesabı olacaktır. Vakıfbank Vadesiz hesabı olarak açacağınız altın hesabı ile altınlarınızı evinizde hırsız tehlikesine rağmen tutmak yerine bankaya yatırarak kazançlarınızı güvence altına alabilirsiniz. Vakıfbank altın günleri olmakta ve altın günlerinde altınlarınızı bankaya fiziken getirerek bozdurma ve altın hesabı açtırma imkânınız olmaktadır. Yüzük, kolye, bilezik gibi takılarınız kur değerinde satın alınarak altın hesabına aktarılacaktır. Altıncağı hesabı açabilir ve bunun için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Bu hesabınızdan istediğiniz zaman diliminde herhangi bir komisyon da ödemeden birikimlerinizi nakde çevirebilir ve kullanabilirsiniz.

Bu alanda altınlarınızı kiralık kasa tutarakta bankalarda saklayabilir, ancak ödeyeceğiniz masraflar bir süre sonra ağır gelebilir. Altınçağ hesabı ile altınlarınızın çok daha güvenli ve değerinde saklanması sağlanacaktır. Vakıfbank Vadesiz hesabı içerisinde kullandığınız hesaplarınızın hem birikim yapmak, hem de otomatik ödeme talimatları vererek aylık ödemelerinizin hallolmasını sağlamak için oldukça pratik kullanımlar ortaya çıkacaktır. İster TL olsun, ister döviz ya da altın birikimlerinizin değeri 100000 TL’yi aşmadıkça tasarruf mevduatı sayesinde kazanımlarınız güvence altında olacaktır. Tüm bankacılık işlemlerinizi en yakın Vakıfbank şubelerinden yapabileceğiniz gibi internet üzerinden ya da telefon bankacılığı ile de yapabilirsiniz. Birikimlerinizin daha güvende olacağı vadesiz hesaplarla pratik kullanımlar elde edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here