Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi!

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Şartları Nelerdir? İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Şartları Nelerdir? Detaylar için…

0
1151
Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası’ndan düşük faizli ve komisyonlu ihtiyaç kredisi alarak sıkıntılı anlarınıza çare bulabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi fırsatları tüm şubelerde müşterilerin hizmetine sunulmuştur. Ani yaşanan ihtiyaçlar veya uzun vadede rahatlamanızı sağlayacak nakit para için siz de hemen kredi başvurusu yaparak ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ertelemek istemediğiniz faaliyetler için ihtiyaç kredisi ile siz de istediğiniz her şeye rahatça ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi

Farklı vade seçenekleri ile sunulan Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi seçenekleri eşit taksit ödemeli olarak hesaplanmaktadır. Krediniz ile birlikte hayat sigortası da yaptırabilirsiniz. Başvuru için gerekli belgeler kefil istenmesi durumunda kefil için de hazırlanmalıdır. Nüfus cüzdan fotokopisi, gelir belgesi ve ikametgâh belgesi ile yapılabilecek başvurular tüm Yapı Kredi Bankası şubelerinden tamamlanabilir. Sosyal güvenlik kurumuna bağlı olarak bir iş yerinde çalışanlar gelir belgesi olarak bordrolarını gösterebilirken, serbest meslek sahipleri vergi levhalarını sunabilirler. Emekliler için maaş cüzdanı fotokopisi ve varda kira geliri belgesi istenmektedir.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İhtiyaç kredilerinde en düşük başvuru tutarı 1.000 TL’dir. İnternet üzerinden yapılacak başvurular için Kredi Şimdi seçeneğini kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak isteyenler istedikleri kredi türü, aylık net gelir ve TC kimlik numaralarını yazarak 4411’e gönderebilirler. Yapı Kredi şubelerinden yapılacak başvurularda zaten çalışılan şubelerin tercih edilmesi tavsiye edilir. 444 0 444 telefon bankacılığı üzerinden de kredi başvurusu yapılabilmektedir. Yapı Kredi ATM’lerinden de yapılabilen başvurular 7/24 saat boyunca işleme hazırdır.

Bireysel ihtiyaç kredilerinde farklı başlıklar arasında hizmet veren Yapı Kredi bankası başvuruları en kısa sürede sonuca ulaştırarak müşterisini bilgilendirir. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi seçenekleri arasında;

  • Yeni yıl kredisi,
  • Maaş müşterilerine özel kredi,
  • Alışveriş kredisi,
  • Eğitim kredisi,
  • Evlilik kredisi,
  • Tatil kredisi,
  • Taşıt ve tekne kredisi,
  • Konut kredisi yer almaktadır.

Kredi başvurusunda bulunan müşteriler online olarak başvuru sonucu ekranına girerek kendileri de işlemlerini takip edebilirler. Referans no, TC kimlik no bilgilerini girerek yapılabilecek sorgulama bankadan haber gelmeden sonuca ulaşılmasına yardımcı olur. Bankaların sundukları kredi seçenekleri, müşterilerin her anlamda rahatlamalarını ve ihtiyaçlarını istedikleri zaman yapabilmelerini sağlayarak hayatın tadının çıkarılmasını sağlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here