Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı!

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı! Yapı Kredi Bankası Kredi Kartının Avantajları Nelerdir? Detaylar İçin…

0
1590
Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı!

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı!

Kredi kartlarıyla alakalı merak edilen ve öğrenmek istenen  pek çok soru bulunmaktadır. Bu sorulan sorulara da elbette ki net cevaplar verilmesi gerekir. Yapı Kredi Bankası kredi kartı hakkında da bu konular mevcut haldedir. Kefilli Play öğrenci kartları, kişilerin gelir elde etmeye başlamasından sonra normal Play karta çevrilip çevrilmemesi de büyük merak konusudur. Gelir elde etmeye başlandıktan sonra kefilli Play öğrenci kartlarının kefilsiz karta dönüşmesi gerçekleştirilememektedir. Bu nedenden dolayı da öğrencilere ait olmayan bir Play kart başvuruları için güncel olan gelir belgenizle beraber size en yakın olan Yapı Kredi Bankası şubesine başvuru yapmanız gerekecektir.

Bankalar belirli kampanyalar için bazı yenilikler yapmaktadır. Opet Worldcard da Yapı Kredi Bankasının sunduğu imkanlardan biridir. Bu kart hakkında ufak tanımlamalara ihtiyaç duyulmaktadır. Opet Worldcard, Yapı Kredi Bankası ve Opet işbirliği ile sürdürülmekte olan bir kart programı olarak tanımlanabilir. Yapı Kredi Bankası kredi kartı seçenekleri arasında bulunan Opet Worldcard ile Opet’ten yaptığınız aylık 2.000 TL tutarına kadar olan akaryakıt alımlarında yaklaşık %1,6 ve 2.000 TL tutarının üzerinde yapılan harcamalarda da yaklaşık %3 yakıt puan kazanılmaktadır. Bu puanlar ise Opet istasyonlarında yapabileceğiniz otogaz ya da akaryakıt harcamalarınızda geçerli olabilir.

Peki, kredi kartınızdan nakit çekim yaptığınızda ne kadar masraf kesilecektir? Bu konuda ne yazık ki yeterli bilgilere sahip olunmamaktadır. Kredi kartınız ile nakit olarak çekilen ya da nakit çekim hükümlerinde satılan tutarlar için elde edilecek nakit çekim ücreti, Yapı Kredi Bankası ATMleri, Yapı Kredi Bankası internet şubesi ve Yapı Kredi Bankası telefon bankacılığı için tutarın yaklaşık %3,5 oranı ve ilave 6 TL olarak tahsil edilir. Aynı şekilde Yapı Kredi Bankası kredi kartınızdan Yapı Kredi Bankası şubeleri ve yurtiçi ya da yurt dışı diğer bankalar için çekim yapıldığında yaklaşık %3,5 oranı ve ilave 8 TL tahsil edilecektir. Sizler de bu gibi ayrıntılar hakkında bilgi sahibi olarak tüm bankacılık işlemlerinizi çok daha rahat ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here