Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi!

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi! Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi Nasıl Çekilir? Faiz Oranları! Detaylar İçin…

0
1156
Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi!

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi!

Türkiye’de kurulan ilk özel banka olan Yapı Kredi Bankası kişilerin konut alımlarında kişilere krediler ile destek sağlamak amacı ile kurulan banka günümüzde en çok kullanılan bankalar arasında yer almaktadır. Müşterileri için farklı banka ürünlerini uygun şartlar ile sunan banka uygun koşullar ile sunduğu banka ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.  Banka hizmet aşamalarının her birinde müşterilerine iyi hizmet verme anlayışını benimsemiştir. Bu sayede bankanın hizmet vermiş olduğu alanlar gelişme göstermiştir.

Banka ürünlerine ihtiyacı olan kişilerin hem taleplerinde hem de başvuru aşamalarında çeşitli yollar ile hizmet veren banka işlemleri sonuçlandıktan sonra da müşterilerine farklı alanlardan kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Banka ürünleri içerisinde en çok kullanılan ürünler bankanın müşterilerine sağladığı uygun bireysel ihtiyaç kredisi kredi olanakları ve kullanıcılarına yüksek avantaj sağlayan kredi kartı seçenekleridir. Yapı Kredi Bankası tarafından müşterilerine uygun vade ve uygun faiz seçenekleri ile sunulan kredi ürünlerinden biride Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi seçenekleridir. Yapı Kredi müşterilerine sıfır ve ikinci el araç alımların iki farklı grup altında kredi seçenekleri sunmaktadır.

Birinci grup kredi seçenekleri 24 ay vadeye kadar %1.26 faiz oranları ve 48 aya kadar vade seçeneklerinde %1.30 faiz oranlarına sahip olan kredi seçenekleridir. Yapı Kredi müşterilerine hayallerindeki taşıtlar için hem sıfır kilometre araçlarda hem de ikinci el araçlarda 60 aya kadar vade seçeneklerini de ikinci grup taşıt kredisi seçeneklerinde %1.35 faiz oranları ile birlikte sunmaktadır. Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi seçeneklerinde banka müşterilerine kefilsiz kredi olanaklarını da sunmaktadır.

Yapı Kredi Bankası ayrıca farklı araç firmaları ile yapmış olduğu kampanyalar ile müşterilerine kampanyalı kredi olanaklarını da bir seçenek olarak kullanıma açmıştır. Bankanın anlaşmalı olduğu araç firmalarından araç almak isteyen müşteriler yapılan anlaşma sayesinde daha uygun kredi olanaklarını içeren düşük faiz oranları ve uygun vade olanakları ile yüksek avantajlı kredi olanaklarından yaralanabilmektedirler. Bankanın sunmuş olduğu taşıt kredisi seçenekleri hakkında detaylı bilgi için internet sayfası ziyaret edilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here