Yapı Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama!

Yapı Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama! Yapı Kredi Kredi Başvurusu Yaptıysanız Sonucunu Nasıl Sorgularsınız? Detaylar İçin…

0
1147
Yapı Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama!

Yapı Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama!

Günümüz şartlarında bazı ihtiyaçlar nedeni ile bankalardan kredi almak durumunda kalıyoruz. Öyle ki; aldığımız kredi ile rahat bir nefes aldığımızı söylemek mümkün. İşte, müşterisi olsun olmasın herkese kredi imkanı sunan Yapı Kredi ile siz de ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz. Eğer Yapı Kredi kredi başvurusu yaptıysanız ve Yapı kredi kredi başvuru sorgulama işlemi yapmak istiyorsanız bunu kolayca yapabilirsiniz. Başvurunuz hakkında bilgi almak istiyorsanız ve bankanın size geri dönüş yapmasını beklemek istemiyorsanız bunu öğrenmenin de yolları mevcut.

Yapı Kredi kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi için yapmanız gereken eğer vaktiniz varsa banka şubesine giderek başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Eğer vaktiniz yoksa Yapı Kredi internet bankacılığı kredi kartları menüsü ile de başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Bir başka yöntem ise, Yapı Kredi Bankası sms yolu ile de başvurunuzu sorgulayabilirsiniz. Eğer ihtiyaç kredisi için başvuru yaptıysanız sorgulamak için BİRESEL yazıp bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak 4407’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. Eğer taşıt kredisi aldıysanız TAŞIT boşluk TC kimlik no, eğer konut kredisi aldıysanız KONUT boşluk TC kimlik no yazıp 4407’ye mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Böylece Yapı Kredi kredi başvuru sorgulama işleminizi anında yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here