Ziraat Bankası Başak Kart Anlaşmalı İşyerleri

Ziraat Bankası Başak Kart Nedir? Avantajları Nelerdir? Ziraat Bankası Başak Kart Anlaşmalı İşyerleri ve detaylar için…

0
1672
Ziraat Bankası Başak Kart Anlaşmalı İşyerleri

Ziraat Bankası’nın Türkiye genelindeki tüm müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerden biride Ziraat Bankası Başak Kart hizmetidir. Ziraat Bankası bu hizmet ile müşterilerine tarımsal girdi alışverişlerinde ve alacakları diğer tarımsal hizmet alışverişlerinde kredi limitlerini faizsiz döne ve faizli dönemler ile geri ödeme imkânı sunmaktadır.

Ziraat Bankası Başak Kart Anlaşmalı İşyerleri

Ziraat Bankası tarımsal üretim ile meşgul olan bireysel müşterilerine ve şirket halinde faaliyet gösteren kurumsal müşterilerine bu kart ile tarımsal girdi alışverişlerinde ve hizmet sektörü üzerinde ki ihtiyaçların farklı avantajlar ile alışveriş olanağı sunmaktadır. Banka tarafından müşterilerine sunulan Başak Kart tarımsal üretim ile uğraşan bireysel müşteriler ve işletmeler için finansal destek sağlamak amacı ile müşterilerine sunulan karttır.

Müşteriler Başak Kart ile akaryakıt, tohum, gübre, ilaç, yem, veterinerlik hizmetleri ve bunun gibi birçok tarımsal üretim ile ilgili olan tüm tarımsal girdileri; 5 aya kadar faizsiz dönemlerle ve 18 aya varan vadeler ile kredili olarak alışverişlerinde kartlarını kullanma imkânlarına sahiptirler. Müşteriler Ziraat Bankası Başak Kart Anlaşmalı İşyerlerinden yapacakları alışverişlerinde banka tarafından anlaşmalı işyerleri aracılığı ile sağlanan avantajlardan faydalanabilmektedirler. Tarımsal üretim ekonomik etkinlik açısından önemli bir yere sahiptir.

Hem tarımsal girdi alışverişlerde ekonomik etkinliğe destek sağlamaktadır hem de daha sonrasında üretilen ürünler ile ekonomik etkinlik şekilleri ile ekonomide önemli bir tutmaktadır. Ziraat Bankası Başak Kart Anlaşmalı İşyerleri aracılığı ile banka müşterilerine avantajlı alışveriş imkânlarını sunmaktadır. Müşteriler anlaşmalı işyerlerinden yapmış oldukları tarımsal girdi alışverişlerinin geri ödemelerini faizsiz dönemde faiz yükü olmadan ödeyebilmektedirler.

Kişilerin anlaşmalı işyerlerinden yapmış oldukları alışverişlerin geri ödemesi için faizsiz dönem olarak belirtilen süre 5 aylık vade süresini kapsamaktadır. Kişiler yaptıkları alışverişlerinin geri ödemesini bu 5 aylık vade süresi içinde yapalar ise geri ödemelerinde sadece kullandıkları miktarı öderler herhangi bir ekstra faiz ödemek zorunda kalmazlar. Ziraat Bankası tüm tarımsal üretim özelliğine sahip olan şubelerinden kullanıcılarına bu kart adına hizmet vermektedir. Şubelerden başvuru yaparak Başak Kart kullanmaya başlayabilmektedir. İşyerleri de bankalar ile anlaşma sağlayabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here