Ziraat Bankası Başak Kart Nakit Avans

Ziraat Bankası Başak Kart’ın Sizlere Sunduğu Avantajlar Nelerdir? Ziraat Bankası Başak Kart Nakit Avans ve detayları için…

0
968
Ziraat Bankası Başak Kart Nakit Avans

Son dönemlerde artan finansal işlemler nedeni ile müşterilerine hizmet veren bankalar arasında yer alan ve Türkiye’de hizmet vermekte olan en köklü bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası son dönemlerde yaptığı banka ürünleri atılımları ile bankacılık anlayışına da köklü değişiklikler getirmiştir. Tarımsal üretime destek hem devlet tarafından hem de bankalar tarafından her zaman yapılmıştır ve bu amaçla farklı kredi ürünleri müşterilere sunulmuştur.

Ziraat Bankası Başak Kart Nakit Avans

Tarımsal üretime sağlanan destekler günümüzde daha da artış göstermiş ve daha modern bir hal almıştır. Bu durumda finansal alanda bankalar arasında hareketliliğe neden olmuştur. Durum böyle olunca da Ziraat Bankası tarafından çıkarılan bir banka ürünü olan Başak Kart banka hizmetlerine modernlik kazandırmış olan bir banka ürünüdür.

Ziraat Bankası Başak Kart ile hem bireysel müşterilerine hem de kurumsal işletme şeklinde hizmet veren müşterilerine tarımsal girdi alışverişlerinde ve finansal diğer ihtiyaçlarında birçok hizmet sunmaktadır. Ziraat Bankası Başak Kart çiftçilerin tarımsal faaliyetlerinde ihtiyaç duydukları harcamalarda müşterilerine finansal destek sağlamak üzere tasarlanmış bir kart olan Başak Kart ile avantajlı alışveriş sağlama özelliğine sahip olan bir karttır. Ziraat Bankası Başak Kart ile müşterilerine hem tarımsal girdi alışverişlerinde avantajlar sağlamakta hem Ziraat Bankası Başak Kart Nakit Avans hizmeti ile kişilerin günlük acil nakit ihtiyaçlarında kişilere nakit ihtiyaçlarında da çözümler sunmaktadır.

Başak Kart ile tarımsal faaliyetlerinde bulunan çiftçiler için mazot, tohum, gübre, zirai ilaç, yem, seracılık, arıcılık ve balıkçılık ile ilgili olan malzeme temininde ayrıcalıklar ile öne çıkan bir banka ürünüdür. Bu avantajların yanı sıra Ziraat Bankası Başak Kart Nakit Avans hizmetiyle de kişiler uygun fırsatlar ile günlük nakit ihtiyaçlarına çözüm bulabilmektedirler.  Kişiler bu kart ile Başak Kartlarının bağlı olduğu kredi hesabı üzerinden 5 aya varan faizsiz dönem ödeme fırsatlarına sahip olabilmektedirler. Başak Kart kullanıcıları 7/24 Ziraat Bank şubelerinden ya da diğer tüm banka ATM’lerinden nakit avans çekme avantajına da sahiptirler. Harcamaların vadesi hasat zamanına göre belirlenebilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here