Ziraat Bankası Kobi Kredileri!

Ziraat Bankası Kobi Kredileri! Ziraat Bankası Kobi Kredileri Nasıl Çekilir? Faiz Oranları! Detaylar İçin…

0
1391
Ziraat Bankası Kobi Kredileri!

Ziraat Bankası Kobi Kredileri!

Kobi ya da Kobi kredileri son zamanlarda çok aşina olduğumuz faaliyetlerdendir. Günümüzde KOBİ Tanımı sadece üretim sektörünü değil, aynı zamanda tüm hizmet sektörünü de kapsamaktadır. Özel sektör odaklı izlenen politikalar sonucu birçok girişimci işletme sahibi olmuştur. Özel sektörün gelişmesi akabinde hizmet sektörünün gelişmesini sağlar ve bu da ülkenin gelişimine büyük katkı sağlamaktadır. Kobi ve Kobi kredileri de bütün bu politikalar sonucu ortaya çıkmıştır. KOBİ açılım olarak küçük ve orta boy işletmeler demektir. Bir işletmenin KOBİ olabilmesi ve KOBİ’ler için yapılmış düzenleme, teşvik ve hibelerden yararlanabilmesi için öncelikle yapısal ve mali özelliklerinin ilgili resmi tanıma uygun olması gerekmektedir.

Kobi kredileri ise KOBİ olarak tanımlanan bilen işletmeler ya da şirketlere devlet tarafından sağlanan maddi destektir. Devlet gelişmişlik düzeyini arttırmak ve özel sektörü geliştirmek adına girişimcilere destek sağlamaktadır. Aynı zamanda birçok banka da bu faaliyetlere kampanyalar düzenlemektedir. Ülkemizde birçok banka Kobi kredisi kampanyaları ya da tarifeleri uygulamaktadır. Farklı seçeneklerde Kobi kredileri ve değişen vadeleri ile birçok Kobi kredisi seçeneği bulunmaktadır. Ülkemizde Kobi kredisi sağlayan bankalardan biri de Ziraat Bankası olmuştur. Ziraat Bankası geniş çaplı bir faaliyet göstererek Avrupa Yatırım Fon’u destekli Kobi kredileri seçeneklerini sunmaktadır. AYP işbirliği ile KOBİ’ler, ek maddi teminat vermeden  ve cazip faiz oranları ile maddi duran varlık finansmanı ve işletme sermayesi ihtiyacını karşılama imkânı bulmaktadır. Ziraat Bankası Kobi Kredileri diğer kredilerden daha uzun vadeli ve düşük faiz oranları ile girişimcilere kolaylık sağlamaktadır.

Ziraat bankası başta kadın girişimciler olmak üzere, teminat ihtiyacı içinde bulunan ve başlangıç sermayesine ihtiyaç duyan yeni kurulmuş esnafın desteklenmesini amaçlamaktadır. Ziraat Bankası Kobi Kredileri birçok alana hitap etmektedir. Düşük faiz oranları ve esnek vade seçenekleri ile ilk kez işini kuran veya işini büyütmek isteyen girişimcilere yüksek miktarda nakdi kredi imkânı sunulmaktadır. Üstelik Şahıs firmalarında ek herhangi bir teminat alınmamaktadır. Girişimcilere büyük destekler sağlayan bankanın her firmaya ya da işletmeye özel kampanya seçenekleri bulunmakta ve artmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here