Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Çekme!

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Çekme! Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Faiz Oranları! Detaylar İçin…

0
1269
Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Çekme!

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Çekme!

Kredi kartı kullanımının gün geçtikçe daha da artması ile birlikte, kişilerin bu kartlar ile yapabildikleri işlemler de gün geçtikçe daha da artmaktadır. Doğru ve düzenli bir kullanım, kişilerin bu kredi kartları aracılığı ile etkili bir finansal destek sağlamalarına da olanak tanımaktadır. Kredi kartı imkânını sunan hemen her banka, müşterilerine aynı zamanda nakit avans gibi imkânları da beraberinde sunmaktadır. Ziraat Bankası taksitli nakit avans çekme işlemleri, bu gibi sebeplerden dolayı oldukça fazla sayıda kişi tarafından son derece yoğun bir ilgi görmeye devam etmektedir.

Kişilerin kullandıkları kredi kartları aracılığı ile nakit avans çekebilmeleri için birtakım hususlara da dikkat etmeleri gerekmektedir. Ziraat Bankası taksitli nakit avans çekme işlemlerinden faydalanmak isteyen kişilerin dikkat etmeleri gereken noktalar ise şöyledir:

  • Banka tarafından sunulan bu kaliteli hizmetlerden faydalanmak isteyen kişilerin günlük nakit çekme sınırları bulunmaktadır. Kişiler bu işlemlerden faydalanabilmek için en az 100 TL en çok da 10.000 TL sınırlarına uymaları gerekmektedir.
  • Ziraat Bankası ücretsiz kredi kartı ve Şirket kartlarına sahip olan kişiler, bu imkânlardan faydalanamamaktadırlar.
  • Ziraat Bankası aracılığı ile sunulan kredi kartlarında alışveriş yapıldıkça maxipuan gibi puanlar kazanılmaktadır. Nakit avans çekme işlemlerinde ise bu puanların kazanılması söz konusu olmamaktadır.
  • Kişiler kullandıkları taksitli nakit avanslarını en fazla 9 ay vade ile geri ödeyebilmektedirler.
  • Belirlenen geri ödeme planlarından çok daha önce bir tarihte toplam borcunu kapatmak isteyen kişiler, telefon bankacılığı aracılığı ile bu işlemi yapabilmektedirler.
  • Taksitli nakit avans borcu kapatılana kadar, kişiler kredi kartı son ödeme tarihlerinde herhangi bir değişiklik yapamamaktadırlar.
  • 3 dönem üst üste kredi kartı borcunu ödemeyen kişilerin kartları taksitli nakit avans çekme işlemlerine kapatılmakta ve toplam borç ödenene kadar kartların nakit avans çekimleri iptal edilmektedir.
  • Ziraat Bankası tarafından müşterilerin hizmetine sunulan bu imkânlardan faydalanmak isteyen kişiler ATM üzerinden, internet bankacılığı, telefon bankacılığı ya da direkt şubeye giderek de başvurabilmektedirler. Böylelikle kişiler oldukça kolay ve hızlı bir şekilde nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here